reklama

Test s vodou – padělek Samsung Galaxy S5 vs originální S5

Test s vodou – padělek Samsung Galaxy S5 vs originální S5
2015-09-09T14:00:47+01:00
• 9. 9. 2015
2

Čínské padělky se objevují neustále. Prodejci se snaží napodobovat velmi drahá zařízení těch nejlepších značek, ale daří se jim to většinou pouze esteticky. Padělky jsou většinou nekvalitní a jejich zákazníci jsou po nějakém čase nešťastní, protože se zařízení pokazí. Následně si většina lidí pořídí originální výrobek. Na internetu se však objevilo zajímavé video, kde se dotyčný člověk snaží o ukázání, že je padělek modelu Samsung Galaxy S5 mnohem horší než originál.

1

Video zveřejnil uživatel s přezdívkou adrianisen. Rozlišení vide je 4K, takže si můžete dopřát chvilky čekání na „umření“ telefonu plnými doušky. Prozatím má snímek velmi dobré hodnocení a přes 280 tisíc zhlédnutí. Samozřejmě se dočkáte toho, že jako první odpadne padělek, ten přestane reagovat na jakýkoliv dotyk na displeji, zatímco originál stále funguje. Na konci videa došlo i k malému překvapení.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Daniel Rokos

9. 9. 2015, 14:37
Android aplikace

To samé na pět minut do hloubky 20cm a konec.

Dominik Průcha

9. 9. 2015, 14:07
Android aplikace

jo já jedno potopil S5 cca 30cm pod vodu a nedala to… ale uznali mi ji na reklamaci

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim