reklama

Hra „I am Bread“ přichází na mobily, zatím jen pro iOS

Hra „I am Bread“ přichází na mobily, zatím jen pro iOS
2015-09-21T07:40:41+01:00
• 21. 9. 2015

Tvůrci populárního simulátoru operací Surgeon Simulátor přichází s další zajímavou hrou, která již oslovila velmi mnoho hráčů po celém světě. Jedná se o hru s názvem v českém překladu – Já jsem chléb.

Hra I Am Bread se nachází i ve službě Steam, kde sbírá velmi dobrá hodnocení. Nyní je dostupná i pro zařízení s iOS. Dá se v podstatě říci, že se jedná o simulátor chleba, zní to absurdně, ale je tomu doopravdy tak. Z počátku hry se ocitnete na určitém místě, kde je umístěn toustový chléb v celku.

maxresdefault

Vaším prvotním úkolem je odtrhnout se jako krajíc a dostat se do vysněného cíle, kterým je upéci se do zlatavě vypadající topinky.

screen640x640 (1) screen640x640

Během hraní můžete získávat bonusové body za to, že se jako chleba potřete v marmeládě, ale zároveň musíte dávat pozor, abyste se neušpinili na zemi či nenamočili ve vodě. Při cestě k cíli se budete ke věcem přichytávat jen na omezenou dobu, takže si musíte dobře rozmyslet, kudy se vydáte.

screen640x640 (3) screen640x640 (2)

Hra je dostupná pro operační systém iOS, v nejbližších dnech bychom se měli dočkat verze pro Android. A co vy těšíte se? Já za sebe musím říci, že se verze pro Android nemohu dočkat.

logo-app I am Bread Developer 4,99 € iOS
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim