reklama

QKSMS premium verze zdarma pro všechny

QKSMS premium verze zdarma pro všechny
2015-08-13T07:55:38+02:00
• 13. 8. 2015

QKSMS patří k předním aplikacím pro správu SMS. Vzhled této aplikace je veden pod taktovkou Material designu a nutno říci, že se celé prostředí opravdu velmi vydařilo.

unnamed_result

Vývojáři před pár dny oznámili, že dojde ke zpřístupnění všech prémiových funkcí aplikace, aniž byste museli zaplatit jedinou korunu. Dle samotných autorů k tomuto kroku přistoupili proto, že nechtějí na takové aplikaci vydělávat. Jejich cílem je vytvořit, co nejlepší aplikaci pro správu SMS.

Mezi prémiové funkce, které budou v aktualizaci odemčeny, patří podpora odpovědi ze zařízení Android Wear, 150 a více barevných kombinací vzhledu uživatelského rozhraní, automatický noční režim dle vámi zvoleného času a možnost nastavit si různá upozornění pro každý kontakt zvláště. V dalších aktualizacích se plánují velké novinky, které nejsou prozatím veřejné. Hlavním autorem aplikace je Moez Bhatti, kterého můžete sledovat na jeho oficiálním profilu Google+.

unnamed_result unnamed (1)_result

 

QKSMS je dostupná pro operační systém Android. Jak již bylo řečeno, nyní je aplikace zcela zdarma i s prémiovými funkcemi.

logo-app QKSMS - Quick Text Messenger QK Labs Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat