reklama

Oukitel U6 – dva displeje, 5palcovĂ˝ IPS a 4,7palcovĂ˝ e-ink

Oukitel U6 – dva displeje, 5palcovĂ˝ IPS a 4,7palcovĂ˝ e-ink
2015-08-01T09:45:30+01:00
• 1. 8. 2015

Vzpomenete si ještě na YotaPhone první a druhé generace? Nepochybně byl jejich hlavním prodejním tahákem e-ink displej  na zadní straně telefonu, který je ještě nyní zcela neobvyklou komponentou na trhu s chytrými telefony. Zdá se však, že několik další výrobců vidí totožný potenciál a momentálně se nám představil další model od společnosti Oukitel, jenž nabízí v podstatě to samé.

Oukitel-U6-7 Oukitel-U6-4 Oukitel-U6-5 Oukitel-U6-2 Oukitel-U6-3 Oukitel-U6-8 Oukitel-U6-1 Oukitel-U6-6

Na snĂ­mcĂ­ch výše mĹŻĹľete vidÄ›t, jak telefon vypadá, a upřímnÄ›, opÄ›t pĹ™ipomĂ­ná par rĹŻznĂ˝ch zařízenĂ­ spojenĂ˝ch v sobÄ›. DostupnĂ© specifikace displeje jsou následujĂ­cĂ­ – 5palcovĂ˝ displej s HD rozlišenĂ­m (720 x 1280 pixelĹŻ), avšak nenĂ­ 100% jistĂ©, zda se bude jednat o IPS LCD nebo AMOLED, zatĂ­mco 4,7palcovĂ˝ qHD e-ink displej je na zadnĂ­ části.

Mnoho hardwarových specifikací přístroje však stále není známo, i když připadá v úvahu hrubá síla ve formě desetijádrového procesoru Helio X20 od MediaTeku. Samozřejmostí je pak microUSB konektor nebo dva velmi hlasité reproduktory. Více toho prozatím bohužel známo není, avšak můžete se podívat na video níže, kde je Oukitel U6 velmi dobře předváděn i se svým e-ink displejem.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim