reklama

Oukitel U6 – dva displeje, 5palcový IPS a 4,7palcový e-ink

Oukitel U6 – dva displeje, 5palcový IPS a 4,7palcový e-ink
2015-08-01T09:45:30+02:00
• 1. 8. 2015

Vzpomenete si ještě na YotaPhone první a druhé generace? Nepochybně byl jejich hlavním prodejním tahákem e-ink displej  na zadní straně telefonu, který je ještě nyní zcela neobvyklou komponentou na trhu s chytrými telefony. Zdá se však, že několik další výrobců vidí totožný potenciál a momentálně se nám představil další model od společnosti Oukitel, jenž nabízí v podstatě to samé.

Oukitel-U6-7 Oukitel-U6-4 Oukitel-U6-5 Oukitel-U6-2 Oukitel-U6-3 Oukitel-U6-8 Oukitel-U6-1 Oukitel-U6-6

Na snímcích výše můžete vidět, jak telefon vypadá, a upřímně, opět připomíná par různých zařízení spojených v sobě. Dostupné specifikace displeje jsou následující – 5palcový displej s HD rozlišením (720 x 1280 pixelů), avšak není 100% jisté, zda se bude jednat o IPS LCD nebo AMOLED, zatímco 4,7palcový qHD e-ink displej je na zadní části.

Mnoho hardwarových specifikací přístroje však stále není známo, i když připadá v úvahu hrubá síla ve formě desetijádrového procesoru Helio X20 od MediaTeku. Samozřejmostí je pak microUSB konektor nebo dva velmi hlasité reproduktory. Více toho prozatím bohužel známo není, avšak můžete se podívat na video níže, kde je Oukitel U6 velmi dobře předváděn i se svým e-ink displejem.

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat