reklama

Doogee Keeper – hodinky s funkcemi smartphonu

Doogee Keeper – hodinky s funkcemi smartphonu
2015-07-09T08:36:56+02:00
• 9. 7. 2015

Na trh s chytrými hodinkami se snaží protlačit i čínské společnosti, které chtějí ohromit buď nízkou cenou, nebo širokým rozsahem funkcí. Mezi takové patří i výrobce Doogee, jenž chystá hodinky Keeper. K uvedení novinky by mělo dojít v srpnu.

InsertPic_

V tuto chvíli nám zdroj poskytl několik základních informací. Zatím nevíme, jaký systém v nich běží, ale dá se předpokládat, že to bude upravená verze běžného Androidu. Hodinky Keeper nabídnou certifikaci IP68, díky čemuž jsou odolné vůči vodě a prachu. Paměť RAM má velikost 512 MB a interní úložiště poskytuje velikost 4 GB. Zajímavostí je, že jej můžete rozšířit o paměťovou microSD kartu (až 32 GB).

InsertPic_7435

 

Kromě toho se v hodinkách nachází slot na micro SIM kartu, přičemž je zde podpora 2G a 3G sítí. Lze tak využívat datových přenosů, případně si můžete zavolat. Nebudete potřebovat hands-free sadu, jelikož jsou vybaveny mikrofonem a reproduktorem. V oblasti senzorů najdeme například měřič srdečního tepu, pedometr, barometr a GPS. Aby toho nebylo málo, jsou vybaveny 5MPx kamerkou na boku. Všemu dodává energii baterie o kapacitě 600 mAh. Dle dostupných informací mají hodinky vydržet na jedno nabití 5-7 dnů. O procesoru nebo displeji zatím nepadla ani jedna zmínka.

Po výčtu všech specifikací a možností hodinek Doogee Keeper je jasné, že nebudou nejmenší. Možná se měl výrobce soustředit na pár funkcí, systém Android Wear a hlavně baterii.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim