reklama

Huawei připravuje smartphone se třemi foťáky na zadní straně?

Huawei připravuje smartphone se třemi foťáky na zadní straně?
2015-06-04T08:30:58+02:00
• 4. 6. 2015

Huawei v minulém roce zazářil se čtyřmi modely – Honor 6, Honor 6 Plus, (Ascend) P7 a Mate7. Ve své linii pokračuje a někdy vytváří i zajímavá zařízení, která zaujmou už jen na pohled. V tomto roce představil linii P8 nebo Honor 4C. Nyní se k nám dostává snímek renderu nového zařízení, které má na svých zádech tři kamery.

Huawei-triple-camera-handset-render-leak_1

Poté, co byl certifikován Honor 7 v TEENA v Číně, unikají první odhady, jak zařízení bude vypadat, co vše bude obsahovat a zda nepřibude nějaká speciální novinka. Nyní se ukázal první snímek, který poukazuje na, dalo by se říci, žhavou funkci. Tou mají být tři fotoaparáty na zadní straně telefonu. Doposud jsme mohli vidět jen duální kameru či trojitou přisvětlovací diodu.

Na první pohled nové zařízení vypadá poměrně překvapivě, nicméně podívejme se na snímek blíže. Zadní tři fotoaparáty jsou opravdu novinkou a můžeme jen spekulovat, k čemu budou řádně využity. Nicméně chybí zde přisvětlovací dioda. Záda telefonu jsou plochá a překvapivý design se rýsuje až u stran, které jsou podivuhodně zaoblené, a předního panelu. Ten, jak se zdá, bude mít velmi tenké rámečky. Zúžení se očividně dočkají horní i spodní část.

Avšak zde nastává problém. Tak velký displej a okolo něj jen minimální prostor navíc. Buď tedy telefonu bude něco málo chybět nebo Huawei přišel na způsob zmenšení například baterie, aby si zachovala stále stejnou kapacitu. Celkově první snímek je hodně přitažený za vlasy a bude zajímavé pozorovat, co vše se do konečného zařízení dostane a jak vlastně bude vypadat.

Zdroj: androidheadlines.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat