Blu oficiálně představil model Selfie

Blu oficiálně představil model Selfie
2015-04-30T15:00:43+02:00
• 30. 4. 2015

Jak už ze samotného názvu telefonu vychází, společnost Blu Products nehodlá zůstat pozadu v aktuálních trendech mezi výrobci chytrých zařízení. Mobilní novinka s názvem Selfie nejvíce pochopitelně zaujme nepřehlédnutelným snímačem vpředu, kterým pořídíte stejně kvalitní snímky jako z hlavního fotoaparátu. Velmi důležitou roli může také ještě sehrát vnitřní hardwarová výbava s nadprůměrnými prvky a to vše za přijatelnou prodejní cenu.

BLU-Selfie-Press-Photos (5) BLU-Selfie-Press-Photos (4)

Zobrazovací panel má úhlopříčku 4,7 palce při rozlišení 720 x 1280 pixelů a chrání ho vrstva skla Gorilla Glass 3. Samotné jádro tvoří osmijádrový procesor MT6592 s taktovací frekvencí 1,7 GHz, k němuž byla napojena 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště podporující paměťové microSD karty až do výše 64 GB. Celkovou výdrž dostala na starost baterie o velikosti 2 300 mAh. To, co byste očekávali pouze v zadní části, model Selfie nabízí i ve svém čele.

BLU-Selfie-Press-Photos BLU-Selfie-Press-Photos (1)

Samozřejmě máme na mysli fotoaparát s 13megapielovým senzorem a přisvětlovací LED diodu. Takže ať už fotíte z jakékoliv strany, pokaždé získáte záznamy v rovnocenné kvalitě. Softwarovou stránku sice zastupuje systém Android v předinstalované verzi 4.4 KitKat, ale zůstává otázkou, zda se vůbec někdy dočká aktualizačního balíčku. Jedním z prodejních kanálů je internetový obchod Amazon, kde stojí 249,99 dolarů (tj. cca 6 141 Kč bez daně).

BLU-Selfie-Press-Photos (2) BLU-Selfie-Press-Photos (3)

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat