reklama

Blu oficiálně představil model Selfie

Blu oficiálně představil model Selfie
2015-04-30T15:00:43+01:00
• 30. 4. 2015

Jak už ze samotného názvu telefonu vychází, společnost Blu Products nehodlá zůstat pozadu v aktuálních trendech mezi výrobci chytrých zařízení. Mobilní novinka s názvem Selfie nejvíce pochopitelně zaujme nepřehlédnutelným snímačem vpředu, kterým pořídíte stejně kvalitní snímky jako z hlavního fotoaparátu. Velmi důležitou roli může také ještě sehrát vnitřní hardwarová výbava s nadprůměrnými prvky a to vše za přijatelnou prodejní cenu.

BLU-Selfie-Press-Photos (5) BLU-Selfie-Press-Photos (4)

Zobrazovací panel má úhlopříčku 4,7 palce při rozlišení 720 x 1280 pixelů a chrání ho vrstva skla Gorilla Glass 3. Samotné jádro tvoří osmijádrový procesor MT6592 s taktovací frekvencí 1,7 GHz, k němuž byla napojena 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště podporující paměťové microSD karty až do výše 64 GB. Celkovou výdrž dostala na starost baterie o velikosti 2 300 mAh. To, co byste očekávali pouze v zadní části, model Selfie nabízí i ve svém čele.

BLU-Selfie-Press-Photos BLU-Selfie-Press-Photos (1)

Samozřejmě máme na mysli fotoaparát s 13megapielovým senzorem a přisvětlovací LED diodu. Takže ať už fotíte z jakékoliv strany, pokaždé získáte záznamy v rovnocenné kvalitě. Softwarovou stránku sice zastupuje systém Android v předinstalované verzi 4.4 KitKat, ale zůstává otázkou, zda se vůbec někdy dočká aktualizačního balíčku. Jedním z prodejních kanálů je internetový obchod Amazon, kde stojí 249,99 dolarů (tj. cca 6 141 Kč bez daně).

BLU-Selfie-Press-Photos (2) BLU-Selfie-Press-Photos (3)

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim