reklama

BlackBerry Oslo má být nástupce Passportu

BlackBerry Oslo má být nástupce Passportu
2015-04-19T17:45:23+01:00
• 19. 4. 2015

BlackBerry Passport by mohl být v následujících měsících nahrazen novým nástupcem, na kterém kanadský výrobce již údajně pracuje. Podle nejnovějších spekulací je v přípravách vylepšená verze vyvíjena pod kódovým označením Oslo. Ačkoliv poslední dostupný model sklidil převážně pozitivní hodnocení, tak chystaný telefon přijde ani ne s ročním odstupem. První informace hovoří o mírné úpravě designu, jak je ostatně vidět z prvního zveřejněného snímku.

BlackBerry Oslo

Po hardwarové stránce bychom mohli očekávat velmi podobné sestavení. Server BlackBerry Central zmiňuje LCD displej s rozlišením 1440 x 1440 pixelů, starší procesor Snapdragon 800 od Qualcommu, 3 450mAh baterii nebo 13megapixelový fotoaparát s optickou stabilizací obrazu. To všechno pravděpodobně bude běžet minimálně na nejnovější verzi BlackBerry OS 10.3.1.

V kuloárech se dokonce mluví, že vybraná hrstka vyvolených si mohla toto zařízení vyzkoušet během veletrhu MWC v Barceloně. Nicméně BlackBerry Oslo má být celosvětovou záležitostí. Tisková konference by měla proběhnout 30. června, ale nechme se překvapit, zda například nepůjde jen o cenově dostupnější variantu. Nakonec s blížícím se oficiálním představením nelze vyloučit únik dalších a mnohem bližších informací.

Zdroj: blackberrycentral.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim