reklama

BlackBerry Oslo má být nástupce Passportu

BlackBerry Oslo má být nástupce Passportu
2015-04-19T17:45:23+01:00
• 19. 4. 2015

BlackBerry Passport by mohl být v následujících měsících nahrazen novým nástupcem, na kterém kanadský výrobce již údajně pracuje. Podle nejnovějších spekulací je v přípravách vylepšená verze vyvíjena pod kódovým označením Oslo. Ačkoliv poslední dostupný model sklidil převážně pozitivní hodnocení, tak chystaný telefon přijde ani ne s ročním odstupem. První informace hovoří o mírné úpravě designu, jak je ostatně vidět z prvního zveřejněného snímku.

BlackBerry Oslo

Po hardwarové stránce bychom mohli očekávat velmi podobné sestavení. Server BlackBerry Central zmiňuje LCD displej s rozlišením 1440 x 1440 pixelů, starší procesor Snapdragon 800 od Qualcommu, 3 450mAh baterii nebo 13megapixelový fotoaparát s optickou stabilizací obrazu. To všechno pravděpodobně bude běžet minimálně na nejnovější verzi BlackBerry OS 10.3.1.

V kuloárech se dokonce mluví, že vybraná hrstka vyvolených si mohla toto zařízení vyzkoušet během veletrhu MWC v Barceloně. Nicméně BlackBerry Oslo má být celosvětovou záležitostí. Tisková konference by měla proběhnout 30. června, ale nechme se překvapit, zda například nepůjde jen o cenově dostupnější variantu. Nakonec s blížícím se oficiálním představením nelze vyloučit únik dalších a mnohem bližších informací.

Zdroj: blackberrycentral.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat