reklama

5 aplikací ze storu – Výběr novinek pro Android

5 aplikací ze storu – Výběr novinek pro Android
2015-04-02T14:40:32+01:00
• 2. 4. 2015

Dungeon Hunter 5

Dungeon Hunter patří k jedněm z nejlepších RPG her, jaké lze na mobilní zařízení vůbec najít. Vývojářem hry je známý Gameloft a vy se můžete těšit na dlouhé hodiny zábavy. Na začátku hry si vyberete svého hrdinu, se kterým budete celou hru bojovat. Během hraní získáváte pro nejrůznější vylepšení v podobě zbraní, zkušeností a dovedností.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Dungeon Hunter 5 Gameloft Zdarma ANDROID

FOTONICA

FOTONICA je novou hrou, která vsadila vše na sílu jednoduchosti. Ve hře FOTONICA se stanete běžcem, jenž má v cestě nejrůznější překážky a bonusy. Grafika hry je vytvořena velmi jednoduše a to v podobě čar, tudíž nečekejte žádný převratný grafický kabát. Vaším cílem je samozřejmě získání co největšího skóre. Velmi dobrou funkcí, jež se mi u hry líbí, je možnost porovnání výsledků online. Můžete tak soutěžit se svými přáteli, nebo se stát nejlepším hráčem světa.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app FOTONICA Santa Ragione s.r.l. 0,86 US$ ANDROID

File transfer by Infinit

Jestliže potřebujete posílat soubory s velmi velkou velikostí, pak byste měli vyzkoušet aplikaci File transfer by Infinit. Ta vám umožní posílat vašim přátelům soubory s neomezeně velkou velikostí. Aplikace nemá žádné omezení, a to ani v typech souborů. File transfer by Infinit nabízí jednoduché procházení a mazání souborů v rámci seznamu přijatých.

unnamed (2)_result unnamed_result

logo-app File transfer by Infinit Infinit International Inc Zdarma ANDROID

GIPHY for Messenger

GIPHY for Messenger je aplikace, se kterou již nebudete mít problém s animovanými obrázky při chatování na Facebooku. GIPHY umožnuje posílání animovaných GIFů, jenž se budou druhé straně v messengeru pohybovat. Můžete tak své konverzace značně oživit.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app GIPHY for Messenger Giphy, Inc. Zdarma ANDROID

Gesture Controller Free

Jestliže rádi využíváte gesta pro rychlejší ovládání vašeho mobilního zařízení, pak byste měli zkusit aplikaci Gesture Controller. Umožní vám nastavit si libovolně gesta, která budete vykonávat pomocí pohybu vašeho zařízení. Je proto důležité, aby zařízení disponovalo gyroskopem. V aplikaci si gesta můžete navolit libovolně a např. zatřesením telefonu spustit nějakou aplikaci jen dle svého gusta.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Gesture Controller Free Kristiyan Ivanov Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim