reklama

Huawei P8 Lite odhalen v TENAA

Huawei P8 Lite odhalen v TENAA
2015-03-30T15:20:07+02:00
• 30. 3. 2015

Tisková konference připravená společností Huawei na 15. dubna v Londýně by nemusela přinést jen dlouho očekávaný model P8. Naznačuje to nejnovější únik z čínské certifikační databáze TENAA, kde schvalovacím procesem prošlo neznámé zařízení podobající se chystané novince. Některé zprávy hovoří o ořezanější verzi, kterou čínský výrobce může označit přívlastkem Lite.

Huawei p8 lite P8 lite

Ve zmíněné databázi je telefon certifikovaný pod kódovým číslem ALE-UL00, což nám o sobě moc nenapovídá, ale jeho designové zpracování mluví jednoznačně. V čele lze předpokládat 5palcový displej s HD rozlišením doplněný o 5megapixelovou kamerku. Uvnitř se očekává osmijádrový procesor od prozatím neupřesněného výrobce dosahující na frekvenci 1,2 GHz a operační paměť RAM o velikosti 2 GB.

Následně v zadní části nechybí 13megapixelový fotoaparát a také přisvětlovací LED dioda. V základu poběží uživatelské rozhraní Emotion UI pod systém Android v nejnovější verzi 5.0 Lollipop. Nakonec s blížícím se dnem oficiálního představení hlavního modelu pro tento rok je možné, že výrobce neudrží všechny informace kolem novinek pod pokličkou, takže bychom se mohli dočkat ještě nějakých upřesnění.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim