reklama

Huawei P8 Lite odhalen v TENAA

Huawei P8 Lite odhalen v TENAA
2015-03-30T15:20:07+02:00
• 30. 3. 2015

Tisková konference připravená společností Huawei na 15. dubna v Londýně by nemusela přinést jen dlouho očekávaný model P8. Naznačuje to nejnovější únik z čínské certifikační databáze TENAA, kde schvalovacím procesem prošlo neznámé zařízení podobající se chystané novince. Některé zprávy hovoří o ořezanější verzi, kterou čínský výrobce může označit přívlastkem Lite.

Huawei p8 lite P8 lite

Ve zmíněné databázi je telefon certifikovaný pod kódovým číslem ALE-UL00, což nám o sobě moc nenapovídá, ale jeho designové zpracování mluví jednoznačně. V čele lze předpokládat 5palcový displej s HD rozlišením doplněný o 5megapixelovou kamerku. Uvnitř se očekává osmijádrový procesor od prozatím neupřesněného výrobce dosahující na frekvenci 1,2 GHz a operační paměť RAM o velikosti 2 GB.

Následně v zadní části nechybí 13megapixelový fotoaparát a také přisvětlovací LED dioda. V základu poběží uživatelské rozhraní Emotion UI pod systém Android v nejnovější verzi 5.0 Lollipop. Nakonec s blížícím se dnem oficiálního představení hlavního modelu pro tento rok je možné, že výrobce neudrží všechny informace kolem novinek pod pokličkou, takže bychom se mohli dočkat ještě nějakých upřesnění.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim