reklama

Chytré hodinky Model One od společnosti Olio

Chytré hodinky Model One od společnosti Olio
2015-03-27T08:10:51+02:00
• 27. 3. 2015

Nováčkem na trhu s chytrými hodinkami je společnost Olio. Ta chce zaujmout své zákazníky designem a funkcemi, ale otázkou je, jestli cena hodinek není až příliš velkou částkou.

150326_Olio_Devices_EthchingLogoDetail_JPG_FULLRES

V tuto chvíli nejsou známé podrobné specifikace. Na druhou stranu společnost láká na design a zejména funkce. Právě v oblasti funkcí najdeme například Olio Assist. Ten se snaží inteligentně vybírat notifikace, které byste mohli poměrně rychle vyřídit. Složitější nebo potřebující více času na vyřízení nechá na později.

150326_Olio_Devices_Hero_SteelSteel_NO_BG

Hodinky Model One jsou kompatibilní s iOS a Androidem 4.3+. V základní konektivitě najdeme pouze dual-mode Bluetooth 4.0 (LE) a samozřejmě nesmí chybět odolnost vůči vodě. Na přední straně se nachází takřka kulatý displej. Společnost Olio slibuje několikadenní výdrž na jedno nabití. Samotné doplňování energie je bezdrátové. V hodinkách najdeme ještě mikrofon pro hlasové příkazy.

Za hodinkami stojí Steve Jacobs, generální ředitel Olio, který pracoval pro věhlasné společnosti jako Apple, Google, Beats by Dre, HP, Amazon, Pixar a NASA. U nich většinou vedl vývoj produktů.

150326_Olio_Devices_Lifeproof_JPG_FULLRES

Jak již bylo zmíněno, samotná cena není zrovna nejnižší. Základní model vás přijde na 595 dolarů, dražší pak na 745 dolarů.

Zdroj: androidandme.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim