reklama

Android Device Manager s Android Wear – najděte své zařízení díky chytrým hodinkám

Android Device Manager s Android Wear – najděte své zařízení díky chytrým hodinkám
2015-03-19T19:12:50+02:00
• 19. 3. 2015
3

Aplikaci Android Device Manager jistě většina uživatelů zná. Ovšem s novým přírůstkem do rodiny – Android Wear zařízení, se naskýtají nové možnosti i v této oblasti. Nově tedy i na svých chytrých hodinkách budou moci uživatelé využít funkci pro zjištění, kde nechali své zařízení.

Find your phone with Android Wear

Aplikace se od svých počátků vyplácí čím dál více a Google si toho všiml. Proto se Android Device Manager dostal i na Android Wear a bude pomáhat dalším uživatelů v nouzi. V nové verzi aplikace, která bude vypuštěna v následujících týdnech, budou nové funkce a opravy.

V podstatě funkce „Najdi mé zařízení“ bude dostupná buď v menu, jak je vidět na levé straně na obrázku výše nebo ji můžete spustit příkazem: „Ok, Google. Start. Find my phone.“ Vaše zařízení poté začne velmi hlasitě zvonit.

Zdroj: officialandroid.blogspot.cz

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Jakub Kořínek

21. 3. 2015, 23:19

No nějak to tam nemohu najít.

Pavel Mareš

22. 3. 2015, 9:02

„bude vypuštěna v následujících týdnech“ … bohužel to nebude tak brzy.

Jakub Kořínek

22. 3. 2015, 9:29

Díky za informaci.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim