reklama

Asus ZenFone C spatřen v Malajsii

Asus ZenFone C spatřen v Malajsii
2015-02-03T10:00:40+01:00
• 3. 2. 2015

Společnost Asus uvolnila jako první pro mobilní trh v Malajsii nový model ZenFone C. Podle prvků výbavy jde o základní model, který čínský výrobce nahradí původní ZenFone 4. Telefon po stránce designu neprošel takřka žádným vylepšením. Největší změny se naopak udály v hardwarové části, kam například přišel větší displej nebo baterie dosahující lepší výdrže. Bližší dostupnost není prozatím známa, ale nastavená cenovka by z něj mohla udělat prodejní trhák.

Zenfone C

Model byl vybaven 4,5palcovým IPS displejem s rozlišením 480 x 854 pixelů. Šasi zevnitř vyplňuje dvoujádrový procesor Atom Z2520 od Intelu běžící na frekvenci 1,2 GHz, 1GB operační paměť RAM a 8GB úložiště. Zadní 5megapixelový fotoaparát či 0,3MPx kamerka vpředu zůstala nedotčena, i když fotoaparát získal funkci EIS a nově se připojila přisvětlovací LED dioda.

Celkovou výdrž obstarává baterie s kapacitou 2 100 mAh, což je podstatně více než 1 600 mAh u ZenFonu 4. Uživatelským prostředním bude doprovázet systém Android v předinstalované verzi 4.4 KitKat. Zařízení pořídíte od února ve třech barevných provedení – bílém, černém, červeném. Prodejní cena v přepočtu vychází na líbivých 2 362 Kč bez DPH.

Asus Zenfone C

Zdroj: gadgetmtech.blogspot.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim