reklama

Asus ZenFone C spatřen v Malajsii

Asus ZenFone C spatřen v Malajsii
2015-02-03T10:00:40+01:00
• 3. 2. 2015

Společnost Asus uvolnila jako první pro mobilní trh v Malajsii nový model ZenFone C. Podle prvků výbavy jde o základní model, který čínský výrobce nahradí původní ZenFone 4. Telefon po stránce designu neprošel takřka žádným vylepšením. Největší změny se naopak udály v hardwarové části, kam například přišel větší displej nebo baterie dosahující lepší výdrže. Bližší dostupnost není prozatím známa, ale nastavená cenovka by z něj mohla udělat prodejní trhák.

Zenfone C

Model byl vybaven 4,5palcovým IPS displejem s rozlišením 480 x 854 pixelů. Šasi zevnitř vyplňuje dvoujádrový procesor Atom Z2520 od Intelu běžící na frekvenci 1,2 GHz, 1GB operační paměť RAM a 8GB úložiště. Zadní 5megapixelový fotoaparát či 0,3MPx kamerka vpředu zůstala nedotčena, i když fotoaparát získal funkci EIS a nově se připojila přisvětlovací LED dioda.

Celkovou výdrž obstarává baterie s kapacitou 2 100 mAh, což je podstatně více než 1 600 mAh u ZenFonu 4. Uživatelským prostředním bude doprovázet systém Android v předinstalované verzi 4.4 KitKat. Zařízení pořídíte od února ve třech barevných provedení – bílém, černém, červeném. Prodejní cena v přepočtu vychází na líbivých 2 362 Kč bez DPH.

Asus Zenfone C

Zdroj: gadgetmtech.blogspot.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat