reklama

Přehrávač VLC pro Windows Phone je konečně dostupný ke stažení

Přehrávač VLC pro Windows Phone je konečně dostupný ke stažení
2015-01-04T19:10:44+02:00
• 4. 1. 2015
2

vlc

Dlouho očekávaný multimediální přehrávač VLC pro Windows Phone se před malou chvílí konečně zpřístupnil všem uživatelům mobilního systému od Microsoftu. Ve své první verzi nabídne přehrávání nejrůznějších formátů hudby i videa včetně podpory titulků, nezapomnělo se však ani na streamování.

Ačkoliv zhruba před měsícem spustili vývojáři z VideoLAN uzavřenou betu, i v dnes představené veřejné verzi jsme si nemohli nepovšimnout několika chyb, včetně zamrznutí celého přehrávače. Podle popisku aplikace se však stále jedná o betaverzi a je tak nutné počítat s chybami, které snad časem zmizí v dalších verzích.

VLC pro Windows Phone 8.1 můžete stahovat zcela zdarma z odkazu níže.

[winphone cena=”]vlc-for-windows-phone/44fa83f7-a98d-4647-b9d4-c35ed729d0c9[/winphone]

Zdroj: twitter.com

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Hmmm, pěkný, po 2 minutach appka crashla, nenajde hudbu automaticky, kdyz ji vyhledate manualne, tak appka znovu crashne.. Mohli chvilicku pockat a tyhle problemy opravit a ne, ze po me chteji, abych jim posilal bug report.

Ona je to vlastně pořád beta, akorát ji vypustili pro veřejnost. Někomu prý funkčnost vylepšil restart telefonu – já takové štěstí neměl…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim