reklama

Toshiba má v nabídce nový 24palcový tablet Shared Board

Toshiba má v nabídce nový 24palcový tablet Shared Board
2014-12-12T13:00:38+02:00
• 12. 12. 2014

Výrobci se v poslední době snaží u tabletů v nejvyšších patrech portfolia zavádět 12palcovou úhlopříčku displeje, ale ty prozatím ani z daleka nedosahují na novinku od společnosti Toshiba. Alespoň co se týče velikosti. Jejich nový tablet s názvem Shared Board (TT301) můžeme přirovnat spíše k menšímu televizoru, jelikož dostal 24palcový displej. Japonský výrobce proto také raději zvolil označení business tablet.

Toshiba Shared Board Toshiba Shared Board (2)

Toshiba Shared Board má 24palcový LCD displej s Full HD rozlišením, kterému dodává výkon pouze dvoujádrový procesor s taktovací frekvencí 1 GHz. Ani samotná operační paměť RAM není nijak velká. K uspokojení bude muset stačit 1,5 GB. Základní úložiště má kapacitu 16 GB a informaci o dalším rozšíření výrobce ještě neprozradil. Více než jeho rozměry stojí za zmínku hmotnost zařízení, která je 1,8 kg.

K snadnější práci přispívá podpora HDMI, Miracast a infračervený port. V případě vytvoření plnohodnotné pracovní jednotky oceníte přítomnost dvou 2W reproduktorů. Softwarovou stránku zajišťuje platforma Android jen ve starší verzi 4.2.1 Jelly Bean, který byl nadstaven o vlastní uživatelské prostřední. To přináší mnoho funkcí navíc, kde například nechybí Multi-Window. Model zahájí cestu v Japonsku, i když za doposud neznámou cenu a dobu.

Zdroj: tablet-news.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat