WearFaces – vytvořte si vlastní vzhled ciferníku Android

WearFaces – vytvořte si vlastní vzhled ciferníku [Android]
2014-08-12T14:00:58+02:00
• 12. 8. 2014

Jednou z hlavních výhod chytrých hodinek je jejich flexibilita. A po pár měsících, kdy Android Wear je již celkem dobře zaběhnutý, se s aplikacemi na tento systém roztrhl pytel. Zvláště pak těch, které umožňují si nějakým způsobem předělat vzhled systému, je v Obchodě Play snad nejvíce. Důvod je jednoduchý, možnost vytvořit si vlastní vzhled pro chytré hodinky nalákalo tolik lidí, že tyto aplikace se prostě vyplatí tvořit.

wf-dt

S tímto vědomím uživatel fóra XDA jménem expressive87 vyvinul aplikaci WearFaces, jež vám umožní velmi snadno změnit vzhled ciferníku chytrých hodinek s operačním systemem Android Wear. Máte k dispozici obvyklé hodiny, kterým můžete měnit hodinovou, minutovou i vteřinovou ručičku. Poté, co máte vše nastaveno, stačí pouze kliknout na „Send To Wear“ a ve svych chytrých hodinkách navolit vámi vybraný vzhled. Navíc můžete použít i vzhledy, jež vytvořili jiní uživatelé.

Aplikace WearFaces tedy bude velmi užitečnou pro každého uživatele, který hledá jednoduchý způsob změny vzhledu chytrých hodinek. Pokud se chcete dozvědět více, stačí jít na oficiální vlákno od autora nebo si přímo nainstalovat aplikaci z Obchodu Play.

logo-app Android Wear Faces Creator UhrArt Zdarma ANDROID

Zdroj: xda-developers.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat