reklama

Ušetřete, Obchod Play nabízí několik skvělých aplikací a her ve slevě

Ušetřete, Obchod Play nabízí několik skvělých aplikací a her ve slevě
2014-08-18T17:54:24+02:00
• 18. 8. 2014

epoch2

Máte chuť rozšířit si svou sbírku aplikací a her v Obchodě Play o další zajímavé kousky? Teď je na to ta pravá chvíle, jelikož několik předních vývojářských studií svá díla nabízí za sníženou cenu. V tomto článku jsme pro vás vybrali seznam těch nejzajímavějších slev. Tak na co ještě čekáte, hurá na nákupy!

Epoch 2

epoch

Pokračování oblíbené střílečky z pohledu 3. osoby je zpět. Tentokrát se můžete těšit ještě na více modifikací zbraní, nové druhy nepřátelských robotů i skvělé zpracování díky Unreal Enginu 3.

logo-app EPOCH.2 Uppercut Games Pty Ltd 4,07 US$ ANDROID

Table Top Racing Premium

tabletopracing

Máte raději závodní hry? S Table Top Racing chybu neuděláte. Čeká na vás celkem 17 upravitelných autíček, 8 tratí, power-upy a rovněž několik herních módů.

logo-app Prémiové Table Top Racing Playrise Digital Ltd 3,11 US$ ANDROID

Air Control

aircontrol

Chtěli jste si někdy vyzkoušet, jaké je to být dispečerem letového provozu? S hrou Air Control si svůj sen můžete uskutečnit, a to dokonce ve 4 různých prostředích s několika typy letadel.

logo-app Air Control Four Pixels 2,58 US$ ANDROID

Carcassonne

carcassonne

Jste hráči deskových her a mezi vaše oblíbené patří Carcassonne? Teď si ji můžete zahrát i na svých mobilních zařízeních proti vyspělé umělé inteligenci, nebo až s 5 přáteli přes lokální multiplayer.

logo-app Carcassonne Exozet 4,89 US$ ANDROID

Gangstar Vegas

gangstar

Za pouhých 10 Kč si můžete pořídit Gangstar Vegas, které se dá považovat za mobilní klon GTA. Desítky zbraní, vozidel, velké město a spousta misí, to vše a ještě více si pro vás Gameloft připravil.

logo-app Gangstar Vegas Gameloft Zdarma ANDROID

Poweramp

poweramp

Poweramp se již několik let drží na prvních příčkách nejprodávanějších aplikací, a není se čemu divit. Lepší hudební přehrávač pro Android byste těžko hledali. Klíč pro odemčení plné verze pořídíte ve slevě za 40 Kč.

logo-app Poweramp Full Version Unlocker Max MP 3,99 US$ ANDROID

MAPS.ME

maps

Závidíte uživatelům Windows Phone jejich offline HERE mapy? Už nemusíte, MAPS.ME vám je plně nahradí. Pro offline použití si můžete stáhnout mapy celého světa, aplikace navíc disponuje českou lokalizací i spoustou funkcí.

logo-app MAPS.ME — offline mapy MY.COM Zdarma ANDROID

AppSales

appsales

Chcete ještě více slev na zajímavé aplikace a hry pro Android? Stáhněte si aplikaci AppSales, kterou jsme pro vás přeložili do češtiny.

logo-app AppSales ts-apps Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim