reklama

Huawei má v plánu Honor 3C Play

Huawei má v plánu Honor 3C Play
2014-08-15T10:10:53+01:00
• 15. 8. 2014

Odvážnou upoutávku k chystané novince vypustila společnost Huawei. Ta je přímo cílena na Apple, o čemž vypovídá vyobrazené jablko. Čínský výrobce pravděpodobně již dokončuje práce na konkurenčním modelu, který by měl dorazit pod názvem Honor 3C Play někdy během příštího měsíce. V té době totiž bude oficiálně představen nový iPhone 6. Nicméně první spekulované specifikace mohou být spíše zklamáním.

Huawei Logo

Telefon údajně nabídne o něco horší výbavu než současný model Honor 3C. Ten disponuje 5palcovým IPS displejem s HD rozlišením, čtyřjádrovým procesorem MT6582 od MediaTeku taktovaným na frekvenci 1,3 GHz nebo 1GB operační pamětí RAM. Úložiště má v základu 4 GB a další rozšíření zajišťuje slot na paměťovou microSD kartu. Snímky zachycuje 8megapixelový fotoaparát.

Příliš nepotěšitelnou zprávou je přítomnost Androidu ve verzi 4.2.2 Jelly Bean s tím, že aktualizace na nejnovější KitKat zůstává nadále v nedohlednu. Prvním trhem, kam se zařízení dostane, bude samozřejmě domovská Čína. Prodejní cena překvapivě začne na 599 jüanech, což v přepočtu vychází na pouhých 2 023 Kč bez daně. Nové informace lze očekávat v brzké době včetně prvních reálných fotografií.

Honor 3C Play

Zdroj: gsmdome.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim