reklama

Hitman GO – povedená tahová strategie s Agentem 47 pro Android a iOS +60% sleva

Hitman GO – povedená tahová strategie s Agentem 47 pro Android a iOS [+60% sleva]
2014-08-23T02:22:42+02:00
• 23. 8. 2014

hitmango

Nosí oblek s červenou kravatou, nemá žádné vlasy a na hlavě má vytetovaný čárový kód. Kdo to je? Pokud patříte mezi správné hráče, odpověděli byste Hitman. Agent číslo 47 letos poprvé zavítal také na dotykové displeje telefonů a tabletů s Androidem a iOS, a hned stihl sklidit spoustu pozitivních ohlasů. Svědčí tomu i recenze na Google Play a AppStoru, kde hra sbírá samá pětihvězdičková hodnocení.

A co je vlastně herní náplní? Pokud patříte mezi milovníky tahových deskových her, Hitman GO je přesně pro vás. Vašim úkolem bude pokaždé nepozorovaně infiltrovat herní plochu a eliminovat cíl tak, aby si vás nikdo jiný nevšiml. Každý tah tak bude nutné předem pečlivě naplánovat. Abyste však do akce nešli s prázdnou, k dispozici bude také pořádný arzenál zbraní včetně legendární dvojice pistolí.

Během celého víkendu si hru navíc můžete pořídit s 60% slevou na obou platformách, což je za tak kvalitní titul opravdu lákavá nabídka.

logo-app Hitman GO SQUARE ENIX Ltd 26,60 Kč ANDROID logo-app Hitman GO Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim