reklama

Výroba nových iPhonů začne již příští týden, Foxconn nabírá zaměstnance

Výroba nových iPhonů začne již příští týden, Foxconn nabírá zaměstnance
2014-07-19T13:00:47+02:00
• 18. 7. 2014
1

Představení nových modelů iPhonu se sice dočkáme až na podzim v září, jejich výroba má být dle zdrojů zahájena již příští týden. Tedy třetí týden v červenci se má rozběhnout montování 4,7 palcového modelu, větší iPhone s 5,5 palcovým displejem bude vyráběn až od druhého týdne v srpnu.

iphone-6-side

Aby byla zajištěna dostatečná výrobní kapacita, továrna Foxconn, v níž se budou nové modely montovat, najme údajně 100 tisíc nových zaměstnanců. Je vidět, že Apple nechce nechat nic náhodě a chce zajistit dostatek kusů pro všechny. Představení většího 5,5 palcového modelu se prý možná dočkáme trochu později, což naznačuje i pozdější zahájení výroby.

Nový iPhone s 4,7″ displejem má mít dle posledních spekulací krycí sklo z kompozitu jehož hlavní složkou má být safír. Ten si má Apple sám vyrábět v nedávno otevřené fabrice ve své domovské zemi. Jaké nové iPhony nakonec budou, to se dozvíme na začátku září.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Petr Vaněk

18. 7. 2014, 13:11

K dispozici je „nový disk“ od google. Dle vaší, potažmo Přemyslovou posedlostí google (což nepovažuji za špatné, sám vlastním Nexus a vyhovuje mi to, jinak bych vás nečetl), bych čekal článek o této velké změně.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim