reklama

Nová galerie MyRoll pro Android za vás uspořádá veškeré fotografie

Nová galerie MyRoll pro Android za vás uspořádá veškeré fotografie
2014-07-19T11:16:37+02:00
• 18. 7. 2014

Prohlížení fotek na zařízeních s Androidem byla vždycky hračka. Samsung, HTC, Sony i většina ostatních výrobců mají každý svou specifickou galerii, aplikace Fotky od Googlu je zase dostupná všem uživatelům Google+. Co když ale budete chtít něco víc než jen pouhé prohlížení fotek z dovolené nebo rodinné oslavy? V Obchodě Play se naštěstí nachází „staronová“ aplikace MyRoll, která s vašimi fotografickými výtvory dokáže udělat zázraky.

Converted_file_ebf42948Converted_file_1d03c89cConverted_file_a6efd64c

MyRoll jste už mohli znát z dřívějška pod jménem Flayvr, nedávná velká aktualizace se však dotkla i samotného názvu aplikace. Na rozdíl od ostatních galerií nečekejte pouze nekonečné seznamy fotek, MyRoll za vás dokáže vše uspořádat podle místa, události v kalendáři a času pořízení snímků. Podle vlastních algoritmů také dokáže vybrat ty nejpovedenější fotky a přemístit je na začátek každého alba. Díky integrované podpoře sociálních sítí navíc stačí stisknout jediné tlačítko a veškeré vaše zážitky můžete sdílet svým přátelům.

Converted_file_97593ddc

Jako každá správná galerie i MyRoll vzorně podporuje všechny různé úhlopříčky. Stahovat tak můžete z Obchodu Play do svých telefonů i tabletů třeba hned.

logo-app MyRoll Gallery - Photo Gallery Flayvr Media Ltd. Zdarma ANDROID

Aktualizováno:

Byla aktualizovaná i verze pro iOS, která nabízí obdobné funkce.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim