reklama

Vyhledávejte soubory v zařízení s pomocí Search Everything

Vyhledávejte soubory v zařízení s pomocí Search Everything
2014-07-19T15:09:34+02:00
• 17. 7. 2014

Mnoho uživatelů velmi často vyhledává soubory uložené v zařízení. Často je velmi těžké nějaký soubor naleznout a nezbývá než pozorně a pomalu soubory procházet jeden po druhém.

unnamed (1)_result

S tímto problémem by vám mohla pomoci nová aplikace. Search Everything vám pomůže s vyhledáním souboru, který hledáte. Aplikace nabízí velmi rychlé vyhledání a okamžitě po otevření máte možnost napsat alespoň pár shodných písmen, které hledaný soubor v názvu obsahuje. Search Everything pracuje tak, že všechny soubory indexuje, čímž se stává vyhledávání velmi rychlým.

 unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Dobrou funkcí, která se určitě hodí, je možnost nabídky, která se objeví po přidržení prstu na daném souboru. V okně se vám zobrazí možnosti jako sdílet, smazat soubor, otevřít složku, kde se soubor nachází, a také vlastnosti souboru.

unnamed (5)_result unnamed (6)_result

Za tímto výtvorem stojí vývojář z fóra XDA, přičemž svou aplikaci nabízí ke stažení zcela zdarma.

logo-app Search Everything Rapid Developers Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim