reklama

Samsung uvedl 4 cenově dostupné telefony aktualizováno

Samsung uvedl 4 cenově dostupné telefony [aktualizováno]
2014-07-02T10:45:01+01:00
• 2. 7. 2014

Aktualizováno 2. 7.

České zastoupení společnosti Samsung nám nyní sdělilo, které novinky budou k dispozici na českém trhu. Oželet budeme muset model Samsung Galaxy Star 2, ten se na našem trhu nebude oficiálně prodávat.

  • Samsung GALAXY Core II bude na českém trhu dostupný na konci července 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 4 999 Kč s DPH.
  • Samsung GALAXY Ace 4 bude na českém trhu dostupný během srpna 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 5 399 Kč s DPH.
  • Samsung GALAXY Young 2 bude na českém trhu dostupný na přelomu července a srpna 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 2 399 Kč s DPH.

 

Původní článek 1. 7.

Základní třídu chytrých telefonů rozšiřuje společnost Samsung o čtyři nové přírůstky s názvem Galaxy Core 2, Galaxy Ace 4, Galaxy Young 2 a Galaxy Star 2. Všechny modely sice nahrazují své předchůdce v nabídce, ale na první pohled nenajdete takřka žádný rozdíl. Ačkoliv u každého zařízení lze zpozorovat mírně vylepšenou hardwarovou část, tak rozhodně nepůjde o žádné rychlíky. Menší náplastí může být v samotném základu alespoň nejnovější verze Androidu s nástavbou TouchWiz Essence.

Samsung Galaxy

Nejlépe ze všech vychází model Galaxy Core 2, který dostal 4,5palcový displej, čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,2GHz frekvenci a celkovou výdrž zajišťuje 2000mAh baterie. Zadní část doplňuje 5megapixelový fotoaparát společně s přisvětlovací LED diodou. Poté následuje Galaxy Ace 4 se 4palcovým displejem, jemuž dodává výkon dvoujádrový procesor s 1GHz frekvencí. Záda kromě 1500mAh baterie nesou rovněž 5MPx senzor fotoaparátu.

O něco hůře je na tom Galaxy Young 2, kde ve výbavě čeká 3,5palcový displej nebo jednojádrový procesor s taktem 1 GHz. Zádní část vyplňuje 3megapixelový fotoaparát a baterie o velikosti 1 300 mAh. Poslední novinkou se stal model Galaxy Star 2, který je obdobně vybaven jako předešlý model. Změnu k horšímu můžete například pocítit u fotoaparátu s rozlišením 2 megapixely. Bližší informace již najdete níže v přehledném seznamu specifikací. Co se týče oficiální dostupnosti či prodejních cen, tak ty zatím jihokorejský výrobce nezveřejnil.

Samsung Galaxy Core 2 Samsung Galaxy Core 2 - specifikace

Samsung Galaxy Ace 4 Samsung Galaxy Ace 4 - specifikace

Samsung Galaxy Young 2 Samsung Galaxy Young 2 - specifikace

Samsung Galaxy Star 2 Samsung Galaxy Star 2 - specifikace

Zdroj: global.samsungtomorrow.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim