reklama

Samsung Gear 2 Neo – videopohled

Samsung Gear 2 Neo – videopohled
2014-07-23T18:52:20+02:00
• 24. 7. 2014
3

Chytré náramky, chytré hodinky a celkově nositelná chytrá zařízení se již pomalu ale jistě stávají nedílnou součástí moderního příslušenství. V dnešním videopohledu jsme nakoukli na Samsung Gear 2 Neo, což je odlehčená verze nově představených chytrých hodinek Gear 2. Za cenu fitness náramku si můžete pořídit daleko propracovanější a sofistikovanější zařízení. Bude mít toto zařízení šanci na úspěch? To se dozvíte níže. V mezi čase usilovně pracujeme na podrobnější textové recenzi.

Natočeno Samsungen NX300

Specifikace:

  • displej: 1.63” Super AMOLED (320 x 320)
  • procesor: 1.0 GHz Dual Core
  • systém Tizen
  • konektivita: Bluetooth v4.0 LE, IrLED
  • RAM: 512 MB
  • úložiště: 4 GB
  • rozměry a váha: 37.9 x 58.8 x 10.0mm, 55g
  • baterie:  Li-ion 300mAh
  • měřič srdečního tepu

logo_se_sloganem-300x140

Za zapůjčení hodinek Samsung Gear 2 Neo pro účely této recenze děkujeme internetovému obchodu Alza.cz, kde je můžete momentálně zakoupit.

reklama
reklama

Tomáš Orliczek

Za svůj život jsem vystřídal okolo 32 zařízení. Mám rád Android, který mě vždy nakrkne občasnou nestabilitou a nyní běžím na iOS 7, který mě začíná překvapovat nestabilitou s iPhonem 4s. Dělám už 9 let muziku, jezdím na koncerty, vydal jsem 3 alba a pár videoklipů.

Komentáře

Perfektní synchronizace mě pobavila. Mám tyto hodinky a Note3…. Propojení s S Health znamená jen „proklik“ do aplikace Fitness with Gear. Opravdová synchronizace je snad až ve verzi S Health 3.x, která je ovšem jen na Galaxy S5. A synchronizace hodinek s aplikací Fitness with Gear? Jsou čtyři místa, kde zjistit počet kroků: Hodinky, úvodní obrazovka aplikace, detail krokoměru a protokol krokoměru aplikace. Z těchto míst dostanu tři různá čísla (pouze detail a protokol se shodují). S hodinkami jsem spokojený ale z táto „nedotaženosti sw“ jsem smutný. Nebo možná spíš z přístupu Samsungu: „Chceš hodinky? Kup si nejnovější model telefonu, vždyť tvůj N3 je už skoro rok starý!“

Marcel Bone Bezek

27. 7. 2014, 19:10

No pokial používaš stock rom tak to bude jak píšeš, ale s upravenou romkou šlapú všetky aplikácie presne tak ako by mali a to mám Nota 2 a nie S 5.
Hodinky používam 5 deň a nemôžem si ich vynachváliť.

I já jsem s hodinkami spokojený…. prostě mě jen štve, že musím dělat kotrmelce aby fungovalo to, co by mělo v fungovat už v custom.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim