reklama

Amazon vypustil vlastní elektronickou peněženku pro Android

Amazon vypustil vlastní elektronickou peněženku pro Android
2014-07-25T06:56:09+01:00
• 24. 7. 2014

Na pole mobilních peněženek pomalu vstupuje další velký hráč. Po Googlu, Applu, Microsoftu nebo PayPalu v brzké době dorazí s vlastním řešením také společnost Amazon. Prozatím všechno proběhlo bez velkých oficialit, ale aplikaci je možné již stáhnout v obchodě Amazon a Google Play. Amazon bude vlastní peněženku upřednostňovat především ve svých zařízeních, kam se v nedávné době zařadil první chytrý telefon s názvem Fire Phone.

Amazon peněženka (2)

Uvolněná aplikace má celou budoucnost teprve před sebou, protože v tuto chvíli se nachází pouze ve verzi beta. Z funkčností na okraj stojí za zmínku možnost vložení dárkových, členských či věrnostních karet. Vložení kreditní/debetní karty bohužel chybí. Jejich podporu se zřejmě chystá.

Zveřejněný seznam podporovaných prodejců na úplný začátek nevypadá vůbec špatně. Konkurenti mají při porovnání co dohánět. Každopádně největším překvapením je absence vlastních služeb. Zájemci najdou aplikaci předinstalovanou ve Fire Phonu nebo ji mohou stahovat na zařízení běžící na systému Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich a výše.

Amazon peněženka

 

logo-app Amazon Wallet - Beta Amazon Mobile LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: amazon.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim