reklama

3D puzzle připomínající Rubikovu kostku

3D puzzle připomínající Rubikovu kostku
2014-07-09T06:55:21+02:00
• 9. 7. 2014

Patřím mezi uživatele, kteří mají raději akčnější hry, a zdlouhavé řešení různých úkolů mě nebaví. Před pár dny však vyšla pro Android zajímavá hra jménem Lost Toys, která mě svým provedením nadchla.

logo-app Lost Toys Barking Mouse Studio, Inc. 2,99 US$ ANDROID

Vaším úkolem v této puzzle hře, je poskládat objekt tak, abyste z něj vytvořili např. hasičské auto. Lost Toys je hra zajímavá především tím, že připomíná skládání Rubikovy kostky. Po startu hry uvidíte na obrazovce kus různých dílů poskládaných špatně, jako hráč musíte objekt otáčet do různých směrů a taktéž otáčet díly objektu, aby výsledek vypadal reálně.

Mezi skládanými objekty naleznete auta, vrtulníky a spousty dalších. Tato hra je již delší dobu dostupná i pro zařízení s iOS.

 unnamed (1)_result unnamed (2)_result

unnamed (3)_result unnamed (4)_result unnamed_result

Lost Toys je skvěle zpracována a úroveň detailů včetně grafiky je výborná. Jestliže chcete hru vyzkoušet, budete muset zaplatit trochu vyšší částku, a to 60 Kč u verze pro Android, na iOS vás hra vyjde na 80 Kč.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim