reklama

LG G Watch – taktéž s Androidem Wear aktualizováno

LG G Watch – taktéž s Androidem Wear [aktualizováno]
2014-03-24T18:11:53+02:00
• 24. 3. 2014
1

Aktualizováno 24. 3.

Z první obrázku hodinek, který byl poskytnut přímo společností LG, toho moc nevyčteme. Nyní britská pobočka uvedla na Twitter účtu další render. Tentokrát se G Watch zdají být poměrně tenké, což rozhodně považujeme za výhodu. Zatím si budeme muset počkat na oficiální představení se vším všudy.

Bjfy-rrCAAAr39R

Původní článek 18. 3.

Dnes tu máme opravdovou záplavu novinek. První došlo na představení Androidu Wear – systém pro hodinky. Následně se Motorola pochlubila s Moto 360, které disponují tímto systémem, a nyní zde máme LG.

To taktéž uvede vlastní řešení v druhém čtvrtletí tohoto roku. Soudě podle první obrázku půjde spíše zaběhnutějším designem, který se objevuje u chytrých hodinek v současnosti.

LG-G-Watch-2

LG si drží všechny informace o hodinkách LG G Watch pod pokličkou a samotné specifikace se dozvíme až později. Jsme jen ubezpečeni, že zde byla úzká spolupráce s Googlem, která by se mohla přirovnat k projektům jako jsou Nexus smartphony.

Zdroj: lgblog.co.uk

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

michael.z

25. 3. 2014, 18:32

Konečně ,,chytré“ hodinky vydá i LG, těším se na ně…protože jak znám LG, vymyslej určitě nějákou další super vychytávku, jako je například u G2 a jiných modelů, funkce ovládání televize a dalších přístrojů :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim