reklama

AllCast už i s podporou Chromecastu

AllCast už i s podporou Chromecastu
2014-02-04T12:05:37+02:00
• 4. 2. 2014
1

Koushik Dutta před nějakou dobou představil aplikaci AllCast, která dokázala využívat Chromecast pro přehrávání obsahu ze zařízení, kde se aplikace nacházela. Bohužel záhy na to došlo k razantní změně a AllCast ztratil tuto možnost.

Včera jsme se dočkali oficiálního představení Google Cast Software Development Kit (SDK) pro vývojáře. Mohli jsme začít odpočítávat dny nebo týdny, kdy se začnou objevovat aplikace s podporou Chromecastu. Nikdo netušil, že by se hned na druhý den objevila aplikace s touto novinkou.

Překvapil nás právě Koushik Dutta, který získal předběžně informace o SDK. Následně zkonstatoval, že by nemělo trvat nijak dlouho, aby vrátil podporu pro Chromecast do aplikace AllCast. Ve výsledku mu celý proces zabral pouhých 20 minut a aktualizace aplikace bude brzy je už dostupná. Nyní vám tedy nikdo nebude bránit, abyste si udělali z vašeho Androidu mediální router.

logo-app AllCast ClockworkMod Zdarma ANDROID logo-app AllCast Premium ClockworkMod 4,99 US$ ANDROID
reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Hm, limit videa na 1 minutu, to je teda pěkně na nic. Zkuste Bubbleupnp na androida. Má limit na 30minut/3 soubory na jedno spuštění a umí i posílat do TV stream z internetu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim