reklama

Aplikace SwiftKey Note dostupná pro iOS

Aplikace SwiftKey Note dostupná pro iOS
2014-02-02T00:26:56+01:00
• 31. 1. 2014

O aplikaci SwiftKey Note jsem se poprvé dozvěděli z twitter účtu @evleaks. Po týdnu je již oficiálně dostupná v App Storu.

obrázek 2 obrázek 1 obrázek 3

Společnost SwiftKey je známá především jako tvůrce velmi populární alternativní klávesnice pro systém Android. S podporou více jak 60 světových jazyků se stala na Google Play v letech 2012 a 2013 jednou z nejprodávanějších.

Nyní však tvůrci příchází s novou aplikací pro poznámky na platformě iOS od Applu. Nenabízí vlastní klávesnici, kde se píše gesty, ale především těží z bohatého slovníku a auto-korekcí psaných slov. Ta jsou nabízená ihned během psaní nad nativní klávesnicí od Applu. SwitKey Note by se měl postupem času učit a také tím rychleji a přesněji odhadovat, co chtěl uživatel napsat. Autoři neopomenuli na synchronizaci s populárním Evernote, kde se vaše poznámky zálohují.

obrázek 5 obrázek 4

SwitKey Note umožňuje  i základní formátovatování vášeho textu. To však podporuje pouze v nejnovější verzi systému iOS 7. Všechny poznámky lze velmi snadno uspořádat v tzv. sešitech a případně k nim přidávat tagy. V současné verzi je nabízená podpora jazyků omezená na angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu a italštinu. SwitKey Note je zdarma a stáhnout ji můžete pro iPhone a iPad.

Zdroj: swiftkey.net

reklama
reklama

Martin Krejza

Zajímám se o mobilní platformy a v současné chvíli vlastním zařízení s iOS a OSX.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim