reklama

Youtube aplikace získává aktualizaci – příprava na offline mód aktualizováno

Youtube aplikace získává aktualizaci – příprava na offline mód [aktualizováno]
2013-11-27T18:00:42+02:00
• 27. 11. 2013

V září tohoto roku jsme se dozvěděli, že Youtube chystá offline mód pro mobilní zařízení. Bylo jasně řečeno, že se nová funkcionalita dostane mezi veřejnost v průběhu listopadu. Nyní zde máme aktualizaci aplikace Youtube pro Android, která přináší v základu několik drobných změn.

Prozatím není k dispozici offline mód, ale zřejmě tato funkce bude aktivována vzdáleně, jak se třeba stalo u komentářů G+. U nové verze si můžete všimnout reorganizace navigačního menu, jak můžete vidět na obrázku od portálu AndroidPolice.

Screenshot_47

Vlevo nová verze / vpravo stará verze

Na dalším obrázku můžete vidět změnu u zobrazení kanálu, kde nyní na nás čekají tři záložky obsahující aktivitu kanálu, videa a playlisty.

Screenshot_48

Vlevo nová verze / vpravo stará verze

Podobné změny najdeme i u vyhledávání, přičemž se nezapomnělo na opravy chyb. Ve zdrojovém kódu se dále objevují některé změny nasvědčující příchodu možnosti přehrávat obsah i s vypnutým displejem.

logo-app YouTube Google Inc. Zdarma ANDROID

Aktualizováno

Web AndroidPolice se podíval do samotného kódu, kde bylo nalezeno několik dalších důkazů o příchodu offline módu. Zde bude na výběr ze dvou kvalit videa – 360p a 720p. Kromě toho zde bude zřejmě zakomponována i funkce přehrávání bez reklam, což se zřejmě bude týkat těch kanálů, které si předplatíte. Možná budeme moci poslouchat i hudbu, stejně jako u Google Play Music. Přípravy můžeme pozorovat i pro možnost přehrávání s vypnutým displejem.

Screenshot_73

Kromě toho se ukazuje nová funkce nesoucí název Exo Player. Bohužel zatím netušíme, co se za tím skrývá.

Zdroje: androidpolice.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim