reklama

Galaxy F série – nejvybavenější modely od Samsungu?

Galaxy F série – nejvybavenější modely od Samsungu?
2013-09-26T08:00:44+01:00
• 26. 9. 2013
1

Pokud jste si mysleli, že Samsung Galaxy Note 3 za 19 000 Kč patří mezi nejdražší top modely, pokud nepočítáme variantu s větším úložným prostorem,  možná se chystá ještě vybavenější série. V tuto chvíli se nejedná o potvrzené informace, ale zdroje obeznámené se stavem u korejského výrobce napovídají, že máme očekávat nejvyšší řadu od Samsungu.

gsmarena_001 (26)

V tuto chvíli se jí říká F série, ale zřejmě se na trhu objeví pod názvem Galaxy F. Poslední písmeno může znamenat “flexible”. To by mohlo napovídat, že bude použit flexibilní displej, ale nečekejte ohebný mobil. Zřejmě displej bude jen zakřivený. Dále se zde spekuluje o 16MPx foťáku s OIS (optická stabilizace obrazu).

Poslední novinkou má být samotná konstrukce, která by měla být z kovu. Samozřejmě se nezapomene na 8jádrový procesor a jiné špičkové specifikace. Zatím se má novinka připravovat, přičemž uvedení by mohlo proběhnout kolem veletrhu MWC. S těmito údajnými spekulacemi můžeme spojit i samotnou cenu, která by mohla jednoduše pokořit současné top modely od Samsungu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Kagliostro Naostro

VIP 26. 9. 2013, 14:33

Cena necena, u těchto přístrojů jde o něci jinýho. Je jasné, že to nebude nic pro “dolních” 10 milionů. Viz třeba Note 3, po kterém se na pultech i přes cenu 18k jen práší.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim