reklama

Udělejte redesign iOS7 ve svém prohlížeči

Udělejte redesign iOS7 ve svém prohlížeči
2013-07-27T08:12:36+01:00
• 27. 7. 2013

Operační systém iOS7 od Applu, který vyjde pro veřejnost na podzim letošního roku, přináší spoustu kontroverze a někteří lidé ho připodobňují k Androidu, jiní zase k Windows Phone. Proto se na internetu objevila zajímavá zábavná stránka, kde můžete podle předpřipravených políček upravit vzhled nového systému a stát se tak designérem.

redesign2

K dispozici máte možnost změnit ikonky třeba na hlavy celebrit, dále pozadí, kde vybíráte ze sady pojmenovaných produktů od Applu, pod jejich názvy však naleznete většinou jejich parodii. Například pod Mini se nachází, místo očekávaného Macu Mini, automobil Mini. Také máte možnost změnit font, barvu popisků, jejich stín a v neposlední řadě tvar ikonek. Celou tuto srandu pak můžete sdílet přes Twitter a nebo jen poslat vygenerovaný odkaz přátelům a s trochou nadsázky se pochlubit, jaký jste dobrý designér.

redesign

Stránku naleznete zde a o své výtvory se s námi můžete podělit v diskuzi.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim