reklama

Hero of Many – Odhalení nové české adventury pro Android a iOS

Hero of Many – Odhalení nové české adventury pro Android a iOS
2013-05-21T09:35:07+01:00
• 21. 5. 2013
3

Českých herních studií vyvíjejících hry pro mobilní zařízení je jako šafránu, běžný hráč zná asi jen Madfinger Games a jejich proslulý Shadowgun či Dead Trigger. Nyní se ale zpoza tmy vynořilo české nezávislé studio Trickster Arts s novou akční adventurou Hero of Many.

HoM_Poster

Tento nový výtvor má své hráče zaujmout především svou skvělou atmosférou. Zmocníte se zde malé bílé vodní příšerky a vaším úkolem bude přežít a ubránit se před svými černými protějšky, a to jedině za pomoci svých druhů. Během svého dobrodružství v hluboké podvodní jeskyni na vás čeká plno úžasných zákoutí, zachraňování svých přátel nebo třeba několik speciálních výzev a hádanek. A to celé bude kromě nádherného uměleckého zpracování doplňovat i skvělý soundtrack, jehož ukázku si můžete poslechnout v následujícím videu.

O kvalitách hry nemůže být pochyb, jelikož vývojáři z Trickster Arts mají předešlé zkušenosti s vývojem známé české AAA hry Mafia II. Přesvědčit se ale budeme moci již za pár týdnů, jelikož datum vydání bylo stanoveno na začátek června. Podpora je zaručena pro iPad 2 a vyšší, všechna výkonnější zařízení s Androidem budou podporována též. Nezbývá nám než jen popřát vývojářům z Trickster Arts , aby se hra povedla. Pro více obrázků ze hry navštivte její oficiální stránky.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Jste si opravu jistí, že se jedná o adventuru? Sice se to píše i na oficiálních stránkách hry, já si ale pod pojmem „adventura“ vybavím skutečně zcela jiný žánr… ;-)

Martin Melka

21. 5. 2013, 13:20

Jasná inspirace Limbem. Jestli bude ale atmosféra stejná, paráda

Bílá spermie utíká černým spermiím? ;-)
Vypadá to moc hezky

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim