reklama

Můžeme se těšit na nové produkty od Motoroly

Můžeme se těšit na nové produkty od Motoroly
2013-04-17T08:30:05+02:00
• 17. 4. 2013

Během tohoto roku jsme očekávali, že Motorola představí smartphone, který zastíní všechna zařízení na trhu. Prozatím jsme měli k dispozici několik informací, že se má jednat o projekt X Phone, ale jedná se spíše o malé stopy, které nám toho moc neřekly. Nedávno dokonce CFO Motoroly uklidňoval veřejnost, že nadcházející zařízení nebude mít “wow” efekt.

eric-schmidt-google-dive-mobile

Patrick Pichette (CFO) dodával, že v současnosti jsou na řadě smartphony, které byly plánovány již delší dobu a musí dojít k jejich představení. Na druhou stranu se proslýchalo, že již při koupi Motoroly Googlem se mělo začít pracovat na novinkách, které mají konkurovat jiným top modelům. Původní nadšení se změnilo po několika zprávách ve vlažné očekávání, ale dnes se objevila jiskra naděje.

Eric Schmidt napověděl, jaké má Motorola plány, ale jak jsme již zvyklá, moc toho nebylo. Doslova se vyjádřil o novinkách takto:

“They have a new set of devices that I’ve seen, and they are very, very impressive. Think of it as phones-plus.”

Mají novou sérii zařízení, která jsem viděl, a jsou velmi, velmi působivá. Přemýšlejte o nich jako o telefonech-plus…

Jen jednou větou rozdmýchal znovu spekulace, které v nás vyvolávají to pravé nadšení. Ovšem je těžké z této indície určit, co vlastně měl na mysli. Poslední slovo “phone-plus” dává dostatek prostoru představivosti a možná máme očekávat zařízení, které bude něco víc, než jen smartphonem.

Objevují se spekulace, jestli se nemá jednat o něco podobného, jako najdeme například v nabídce společnosti Asus. Chystá snad Google a Motorola svůj vlastní Padfone? Možná tak Eric označil jen smartphone, který má ambice na překonání současných top modelů.

Zdroj: allthingsd.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim