reklama

iPhone 5S se zaobleným designem? fotografie

iPhone 5S se zaobleným designem? [fotografie]
2013-04-05T11:00:10+02:00
• 5. 4. 2013
3

Apple nedávno provedl u své modelové řady iPhone poměrně zásadní změnu, a to ve velikosti displeje. V tomto roce má být uveden nástupce, o kterém se myslelo, že se bude držet zaběhnutých kolejí. Nikdo by nečekal, že by se v Cupertinu pokusili o zásadní změnu vzhledu a konstrukce.

gsmarena_001 (3)

Nyní se ale objevily fotografie smartphonu, který jednoznačně odbočuje od běžného designu a konstrukce. Zatím nikdo nemohl prokázat, že se jedná o skutečně připravovaný model. Jsou tu i pochybnosti o pravosti, jelikož už v minulosti jsme se mohli setkat s téměř dokonalými fotkami, které se nakonec ukázaly jako podvrh. Nyní se podívejte na údajné fotografie nového typu mobilu od Applu.

gsmarena_002

Web GSMArena poukazuje na zajímavý fakt, že by se mohlo jednat jen o prototyp, u kterého se nepředpokládá, že by se mohl dostat do produkce. Každá společnost vytváří nespočet studií a konstrukcí, jež následně jsou testovány. Nebo se využívají jen pro účely studií. V tomto případě nevíme, jestli jsou fotky skutečné, ale jeden patent nasvědčuje tomu, že by se mohlo jednat o skutečnou práci Applu.

appleflexiblepat (1)

Možná se jeden designér nechal inspirovat náčrty, ale i tak si nyní můžeme představit, co by Apple mohl vytvořit na základě patentu. O něm jsme vás ostatně již informovali.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Naco je to dobre. TV sa zacali robit s plochymi obrazovkami a mobily sa zacnu robit so zaoblenym displayom?

Ono Apple má patentů plnou pr*el, a to i těch, které nikdy nepoužil, takže se jedná imho o podvrh… Jestli přijde někdo první se zaobleným displejem, bude to imho Samsung, který se tím zabývá už x let

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim