reklama

Neo T001: Věrná kopie Galaxy S III Mini

Neo T001: Věrná kopie Galaxy S III Mini
2013-03-13T19:02:06+02:00
• 10. 3. 2013

Záplava identických kopií chytrých telefonů od neznámých výrobců z Číny pokračuje. Po kopii HTC One jako GooPhone One, Samsung Galaxy Note II jako GooPhone N2 tentokrát přichází napodobenina ze střední třídy modelu Galaxy S III Mini od Samsungu, a to pod názvem T001 od společnosti Neo.

Neo T001

Neo T001 nabízí 4-palcový displej s rozlišením 480 × 800 pixelů, o jeho pohon se stará dvoujádrový procesor MediaTek MT6517 s frekvenci 1 GHz a paměť RAM o velikosti 512 MB. Zadní část doplňuje 5MPx fotoaparát a baterie s kapacitou 1500 mAh. Na přední straně také najdete 0,3 MPx kamerku a další vlastnosti netřeba vyjmenovávat, jelikož se nějak výrazně od původní předlohy neliší.

Největší kamenem úrazu může být dvojnásobně nižší paměť RAM, což většina lidí pocítí a zároveň je to může odradit od koupě. Změna se dotkla i procesoru, i když tam jde stále o dvoujádrový Cortex-A9. Navíc T001 nabízí podporu dvou SIM karet, což byste například u Samsung hledali marně. Nakonec největším lákadlem bude určitě cena, kterou výrobce u zcela odemčeného zařízení stanovil na 399 juanů, což v přepočtu vychází na neuvěřitelných 1 257 Kč.

Zdroj: unwiredview.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat