reklama

Galaxy Note 8.0 vs. iPad mini – nová kampaň Samsungu

Galaxy Note 8.0 vs. iPad mini – nová kampaň Samsungu
2013-03-13T12:40:09+01:00
• 13. 3. 2013
2

Samsung je známý tím, že si nebere servítky, a to hlavně v reklamních kampaních. Již jsme mohli vidět, jak si utahuje z lidí, kteří čekali frontu na nový iPhone. Ačkoliv se zdálo, že podobných reklam ubude, nyní se na webu SamMobile podařilo předběžně získat několik obrázků z připravované kampaně na Galaxy Note 8.0.

Note1

Korejská společnost si vzala do parády iPad mini od svého úhlavního nepřítele a srovnává s ním právě Note 8.0. Celá sekvence snímků je ve jménu šesti důvodů, proč je korejský tablet lepší. Součástí startu reklamy mají být také videa, kde bude vše „dokázáno“ přímo. Nyní se již podívejte na dané obrázky a posuďte sami, jestli má Samsung ve všem pravdu.

Note7
Note6

Note5

Note4
Note3

Note2

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ondřej Šípek

14. 3. 2013, 1:16

Ubohé jak musí samsung urážet konkurenci, aby prosadil vlastní mizerné výrobky vyrobené z pet lahví s životností volně žijícího potkana…
Nejsem sice jablíčkář, ale hnusí se mi, když to dělá stále dokola.

Nemám rád apple a samsung je pro mě nej, ale u těch spec.. bych bral jen tu kartu aplikace a s pen a display…baterie je detail protože si note vezme víc…i ten IOS jede lépe na applu než android na notu…píšu to jen jako názor na čem by se mohlo zapracovat..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim