reklama

Registrace na Google I/O 2013 – rekord nepokořen aktualizováno

Registrace na Google I/O 2013 – rekord nepokořen [aktualizováno]
2013-05-15T07:15:14+02:00
• 13. 3. 2013

Nejvýznamnější událost androidího a googlího světa se neúprosně blíží. Zatím jsme mohli na oficiálních stránkách objevovat skryté obrázky a hry, ale za několik hodin se otevřou registrace. Stane se tak v 15:00 našeho času a budete si muset připravit celkem nemalý finanční obnos. Základní vstupenka vás přijde na 900 dolarů, ale je zde možnost slevy pro studenty, kteří budou muset zaplatit pouze 300 dolarů.

683bbe76-f6bc-43f1-9127-7e21f21e2f54

Pokud vás tato částka neodradila, tak si musíte připravit Google+ účet, jelikož se tentokrát využije právě tento druh registrace. Navíc potřebujete Google Wallet s platnou kreditní kartou. Bohužel pro vás máme i špatnou zprávu. Zřejmě nebudete mít dostatek času na veliké rozmýšlení, soudě podle minulého roku.

Google I/O 2013 – stránka s registrací

Vstupenky na Google I/O 2012 byly vyprodány za neuvěřitelných 28 minut. Dá se očekávat, že letos padne tento rekord. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Web AndroidCentral má navíc pro vážné zájemce doporučení. Pokud jste tedy připravení, tak hlavně na registrační stránce nemačkejte klávesu F5 – nesnažte z ní sedřít nápis. Registrační tlačítko se zaktivní automaticky. Obnovováním stránky akorát zatížíte servery Googlu. Druhá rada se týká počtu registrací. Jestli si jich vyřídíte několik, tak se vám snižují šance na to, že se dostanete na konferenci.

Ačkoliv se nejedná o levnou záležitost, tak zřejmě ani tentokrát neodejdou účastníci s prázdnou. Minulý rok dostali totiž všechny tehdejší zařízení řady Nexus. Prozatím nemusíme počítat s tím, že by se na Google I/O 2013 objevil nový smartphone, ale čekáme na uvedení nového tabletu Nexus 7.

Aktualizováno

Letošní registrace se neobešly bez komplikací, ale jednalo se o menší neduhy nového systému přihlašování skrze Google Plus. Bohužel máme špatnou zprávu. Rekord z minulého roku nebyl pokořen. Letošní registrace byly vyprodány přibližně za 45 minut.

I tak se jedná o impozantní rychlost. Můžeme si připomenout rok 2009, kdy trvalo vyprodat veškeré lístky asi 90 dnů. V roce 2010 asi 10 dnů a 2011 vše trvalo jen 59 minut. Nyní si musíme počkat na začátek konference.

Zdroje: androidcentral.com, androidandme.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim