reklama

Registrace na Google I/O 2013 – rekord nepokoĹ™en aktualizováno

Registrace na Google I/O 2013 – rekord nepokoĹ™en [aktualizováno]
2013-05-15T07:15:14+01:00
• 13. 3. 2013

Nejvýznamnější událost androidího a googlího světa se neúprosně blíží. Zatím jsme mohli na oficiálních stránkách objevovat skryté obrázky a hry, ale za několik hodin se otevřou registrace. Stane se tak v 15:00 našeho času a budete si muset připravit celkem nemalý finanční obnos. Základní vstupenka vás přijde na 900 dolarů, ale je zde možnost slevy pro studenty, kteří budou muset zaplatit pouze 300 dolarů.

683bbe76-f6bc-43f1-9127-7e21f21e2f54

Pokud vás tato částka neodradila, tak si musíte připravit Google+ účet, jelikož se tentokrát využije právě tento druh registrace. Navíc potřebujete Google Wallet s platnou kreditní kartou. Bohužel pro vás máme i špatnou zprávu. Zřejmě nebudete mít dostatek času na veliké rozmýšlení, soudě podle minulého roku.

Google I/O 2013 – stránka s registracĂ­

Vstupenky na Google I/O 2012 byly vyprodány za neuvěřitelnĂ˝ch 28 minut. Dá se oÄŤekávat, Ĺľe letos padne tento rekord. Kdo dřív pĹ™ijde, ten dřív mele. Web AndroidCentral má navĂ­c pro vážnĂ© zájemce doporuÄŤenĂ­. Pokud jste tedy pĹ™ipravenĂ­, tak hlavnÄ› na registraÄŤnĂ­ stránce nemaÄŤkejte klávesu F5 – nesnaĹľte z nĂ­ sedřít nápis. RegistraÄŤnĂ­ tlaÄŤĂ­tko se zaktivnĂ­ automaticky. ObnovovánĂ­m stránky akorát zatížíte servery Googlu. Druhá rada se tĂ˝ká poÄŤtu registracĂ­. Jestli si jich vyřídĂ­te nÄ›kolik, tak se vám sniĹľujĂ­ šance na to, Ĺľe se dostanete na konferenci.

Ačkoliv se nejedná o levnou záležitost, tak zřejmě ani tentokrát neodejdou účastníci s prázdnou. Minulý rok dostali totiž všechny tehdejší zařízení řady Nexus. Prozatím nemusíme počítat s tím, že by se na Google I/O 2013 objevil nový smartphone, ale čekáme na uvedení nového tabletu Nexus 7.

Aktualizováno

Letošní registrace se neobešly bez komplikací, ale jednalo se o menší neduhy nového systému přihlašování skrze Google Plus. Bohužel máme špatnou zprávu. Rekord z minulého roku nebyl pokořen. Letošní registrace byly vyprodány přibližně za 45 minut.

I tak se jedná o impozantní rychlost. Můžeme si připomenout rok 2009, kdy trvalo vyprodat veškeré lístky asi 90 dnů. V roce 2010 asi 10 dnů a 2011 vše trvalo jen 59 minut. Nyní si musíme počkat na začátek konference.

Zdroje: androidcentral.com, androidandme.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim