reklama

Amazon představil virtuální měnu pro Kindle Fire a pro svůj Appstore

Amazon představil virtuální měnu pro Kindle Fire a pro svůj Appstore
2013-02-06T07:00:44+02:00
• 6. 2. 2013

Americká společnost Amazon se rozhodla k velice zajímavému, ale zároveň i jedinečnému kroku. Oznámila svoji vlastní virtuální měnu, kterou bude možné použít pouze v Amazon AppStoru nebo také na jednom z nejúspěšnějších tabletů Kindle Fire. Měna v překladu ponese název Amazon mince a první informace k tomuto ojedinělému projektu jsou již známy.

Amazon mince

Virtuální peníze budou obíhat s cílem finančně podpořit vývojáře a zároveň uživatelům nabídnout další možnost, jak pohodlně nakoupit aplikace, hry a dostupné bonusy v nich. Pro začátek Amazon rozdal desítky milionů nové měny v dolarové hodnotě pro povzbuzení vlastní virtuální ekonomiky.

Peníze ovšem zůstanou pouze v celém ekosystému Kindle Fire a vývojářů, což znamená, že k výdělku přijdou jako za normálních podmínek. Samotní vývojáři nyní mají za úkol do 25. dubna připravit své aplikace pro Amazon mince, stejně tak i detaily cen a směnné kurzy, jelikož začátek tohoto způsobu obchodování je naplánován už na květen tohoto roku.

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim