reklama

Amazon představil virtuální měnu pro Kindle Fire a pro svůj Appstore

Amazon představil virtuální měnu pro Kindle Fire a pro svůj Appstore
2013-02-06T07:00:44+01:00
• 6. 2. 2013

Americká společnost Amazon se rozhodla k velice zajímavému, ale zároveň i jedinečnému kroku. Oznámila svoji vlastní virtuální měnu, kterou bude možné použít pouze v Amazon AppStoru nebo také na jednom z nejúspěšnějších tabletů Kindle Fire. Měna v překladu ponese název Amazon mince a první informace k tomuto ojedinělému projektu jsou již známy.

Amazon mince

Virtuální peníze budou obíhat s cílem finančně podpořit vývojáře a zároveň uživatelům nabídnout další možnost, jak pohodlně nakoupit aplikace, hry a dostupné bonusy v nich. Pro začátek Amazon rozdal desítky milionů nové měny v dolarové hodnotě pro povzbuzení vlastní virtuální ekonomiky.

Peníze ovšem zůstanou pouze v celém ekosystému Kindle Fire a vývojářů, což znamená, že k výdělku přijdou jako za normálních podmínek. Samotní vývojáři nyní mají za úkol do 25. dubna připravit své aplikace pro Amazon mince, stejně tak i detaily cen a směnné kurzy, jelikož začátek tohoto způsobu obchodování je naplánován už na květen tohoto roku.

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim