reklama

Galaxy Pocket Plus – nejlevnější Samsung s Androidem 4.0.4 ?

Galaxy Pocket Plus – nejlevnější Samsung s Androidem 4.0.4 ?
2012-12-04T08:01:52+01:00
• 4. 12. 2012

V březnu tohoto roku Samsung představil svůj nejlevnější smartphone Galaxy Pocket, který se u nás prodává za cenu kolem 3 000 kč. Tento telefon disponuje jednojádrovým procesorem s frekvencí 832 MHz, operační pamětí 256 MB a vnitřní pamětí 3 GB s možností rozšíření díky slotu pro paměťové karty. Dále tento telefon disponuje 2MPx fotoaparátem, Wi-Fi a Bluetooth 3.0. Jak už vyplývá z názvu tohoto modelu, jedná se o opravdu maličký telefon. Úhlopříčka displeje s rozlišením 320 x 240 činí jen 2,8″. V základu je vybaven operačním systémem Android 2.3.6 Gingerbread.

Před pár měsíci Samsung  ještě uvedl další variantu pro dvě sim karty označený jako Galaxy Pocket Duos. Nyní se zdá, že by Samsung mohl vyrukovat s třetí verzí tohoto telefonu, která by měla nést označení Galaxy Pocket Plus. Bližší technické specifikace zatím nejsou známy, ví se jen, že by telefon mohl běžet s Androidem 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Tato informace také poukazuje na to, že by stávající modely Galaxy Pocket a Galaxy Pocket Duos mohly získat aktualizaci na Android 4.0.4 ICS. Prozatím ale spíše počítejme s tím, že nový model nahradí stávající linii, která by mohla být za stejnou cenu. Zřejmě se tak brzy nadobro rozloučíme s verzí 2.x a do budoucna se budou objevovat pouze 4.x mobily.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim