reklama

WP8 má problémy, Microsoft začal jednat

WP8 má problémy, Microsoft začal jednat
2012-11-20T10:30:40+02:00
• 20. 11. 2012

Celý rok jsme byli zvědaví na nejnovější systém z dílny redmonsdké společnosti a nyní se pomalinku můžeme kochat tím, jak se jí podařil, nebo nepodařil. Mnozí uznávají, že se Microsoft poučil z chyb a Windows Phone 8 je konečně tím pravým protivníkem, který má šanci na úspěch. Rozhodně disponuje zajímavými funkcemi a je dostupný na celkem pěkných modelech, které se vyznačují líbivým designem nebo i unikátními technologiemi. Bohužel i tato novinka má své neduhy.

Problémy se týkají majitelů zařízení od Nokie a HTC, přičemž finská společnost potvrzuje, že si několik zákazníků stěžovalo na systém samotný. V tuto chvíli se ví o náhodném zamrzání, lagování, náhodných restartech a dokonce o rychlejším vybíjení. Po včerejším uveřejnění na zahraničních webech se objevilo několik desítek až stovek zákazníků, kteří si začali stěžovat na některé problémy.

Někteří dokonce dané problémy vidí v používání HTC Hub nebo v technologii NFC, čímž se do určité míry přesouvají na stranu výrobce mobilu. Prozatím se vše objevovalo na HTC 8X a Lumia 920. I tak se Microsoft pustil do vyšetřování a řešení problémů. Netřeba si dělat starosti, jelikož něco podobného se objevuje u startu každého systému. Ovšem někdy je to pouze software a jindy hardware. Můžeme si připomenout, že i první HTC smartphony s WP7 měly tyto problémy. V celkovém pohledu se jedná o malé procento zákazníků, kteří zaznamenali nějaké neduhy systému.

Zdroje: mobileburn.com, techcrunch.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat