reklama

Apple bojuje s využitelností asistentky Siri!

Apple bojuje s využitelností asistentky Siri!
2012-04-01T11:00:56+02:00
• 1. 4. 2012
3

Siri, označovaná za osobní asistentku každého iPhonu 4S, od společnosti Apple, která vám pomůže pomocí hlasového příkazu vyřešit nespočet různých druhů úkolu, jako například poslat e-mail, vytvořit událost v kalendáři či nastavit budík, se na mobilním trhu podle nového spotřebitelského průzkumu neuchytila, jak si Apple na začátku představoval.

Z výsledku průzkumu vzešlo, že virtuální asistentka není maximálně využívána a stále nejoblíbenější je tak telefonování a zasílaní klasických textových zpráv. Ohromných 87 % majitelů iPhonu 4S využije pouze jednu funkci za měsíc a nejen to.

  • 30 % uživatelů nikdy neodeslalo e-mail
  • 32 % uživatelů nikdy nepřikázalo spustit hudební přehrávač
  • 35 % uživatelů nikdy nenaplánovalo setkání v kalendáři
  • 55 % uživatelů je celkově spokojeno s virtuální asistentkou Siri
  • 9 % uživatelů je celkově nespokojeno s virtuální asistentkou Siri
  • Zbylých 36 % uživatelů je někde mezi

Podle mého názoru hlasová asistentka Siri zůstane nadále populární u drtivě většiny uživatelů posledního iPhonu 4S, i když jak plyne z výsledku, tak s jejím minimálním využitím. Zbývá tedy jediná možná varianta – bude nadále používána jako prostředek, s nímž se budou lidé předvádět před svými přáteli či na ní pouze  pro zábavu vyzkouší všemožné otázky.

Dotekománie – iOS na Youtube!

Zdroj: Parksassociates.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

som pri počitači, iPhone je niekde v izbe. „Siri“ whats the time?
Siri, next meeting will be at 3 o´clock right? a podobne. Ak by apple dokazal vynechať stlačanie gombika bola by to pecka. Možno tlačidlo na hodinkách iWatch?

Tak kdo čekal že se uchytí musel bejt blázen.. tahle technologie má od nějakého širšího užití ještě daleko a pravděpodobně by musela být nejdřív implementována do operačních systémů na počítači spíš než do mobilů.

vikidator

1. 4. 2012, 23:40

Ta prvni veta,to je teda dobry prekladatelsky orisek :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim