reklama

Otevřený přístup Microsoftu, ChevronWP7 bude stažen

Otevřený přístup Microsoftu, ChevronWP7 bude stažen
2012-09-30T14:24:20+01:00
• 2. 12. 2010

Zřejmě jedna z největších událostí tohoto roku je uvedení nového operačního systému Windows Phone 7 od společnosti Microsoft. Již od začátku je doprovázena emocemi a také kladnými a zápornými názory k celému systému. Mnohým se nelíbí, že celý systém je příliš uzavřený a taky to mělo celé dohru v podobě první aplikace pro odemčení systému WP7.

Chevron WP7 Unlocking App

Ačkoliv se ze začátku objevovali nejrůznější výhružky a zprávy od společnosti Microsoft, že bude trestat nebo znepříjemňovat život majitelům odemčených mobilů s WP7, tak dnešní den je přelomový. Týmu, který stojí za ChevronWP7, se ozval Brandon Watson, ředitel vývojářské části pro WP7, aby započal diskuze o tomto nástroji. Toto je zřejmě začátek pro otevření systému pro vývojáře a širokou veřejnost.

Výsledkem je docílení spolupráce původní hackerské skupiny a společností Microsoft. Zatím pouze upřesňují další fungování, ale již nyní je vidět, že Microsoft se opět odhodlal jít cestou spolupráce nejen s vývojáři, ale i běžnými uživateli. Musíme počkat na kompletní výsledek celého jednání, ale již tato zpráva je velkým plusem pro samotný systém.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim