Nový watchOS 11 se dočkal hromady vylepšení

Nový watchOS 11 se dočkal hromady vylepšení
2024-06-11T09:40:48+02:00
• 11. 6. 2024

Zdroj: Apple

Majitelé chytrých hodinek Apple Watch budou po letních prázdninách postaveny před výraznou aktualizaci. Konference WWDC 2024 přinesla první ochutnávku systému watchOS 11. Ten je z převážné části opět zaměřen na zdraví a fitness aktivity. Běžné uživatele čekají spíše jen kosmetické změny u vybraných aplikací jako jsou chytré sady nebo ciferníky.

Motivace k pohybu

Nová aplikace Vitals hlídá všechny zdravotní údaje včetně spánku. Při neobvyklých hodnotách minimálně u dvou metrik je uživatel ihned upozorněn. Více podrobností lze zaznamenávat také během těhotenství. Další novinkou se stávají tréninkové režimy, kde hodinky vyhodnocují, jak si dlouhodobě vedete při cvičení. Zda případně nemáte spíše ubrat či dokonce odpočívat.

apple watchos 11 4 1306x1306x apple watchos 11 5 1306x1306x

Zdroj: Apple

V případě nemoci/zranění budete moci nově dát pauzu u kroužků v aplikaci Aktivity. Dále si jen upravit cíl u konkrétního dne v týdnu. Do balíčku chytrých sad se hlavně dostala aplikace Překladač. Ta pomůže s překladem, když hodinky vyhodnotí, že byste ji mohli potřebovat – například při překročení hranic.

Rovněž zajímavou funkcí je tzv. Check In, kdy si můžete jít ráno bezstarostně zaběhat a vybraný uživatel vás po celou dobu sleduje na mapě. Úplným závěrem přepracování mají za sebou i ciferníky z vlastní fotografií. Jako u ostatních platforem, tak i zde platí vypuštění až během měsíce září do ostrého provozu mezi širokou veřejnost.

apple watchos 11 2 1306x1306x apple watchos 11 1 1306x1306x

Zdroj: Apple

Zdroje: apple.com, theverge.com, 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat