WhatsApp navyšuje limit pro hlasovou aktualizaci stavu na 1 minutu

WhatsApp navyšuje limit pro hlasovou aktualizaci stavu na 1 minutu
2024-05-28T15:00:25+02:00
• 28. 5. 2024

Zdroj: Dotekománie

WhatsApp pokračuje ve vylepšování svých funkcí a nyní přináší možnost nahrávat a sdílet hlasové aktualizace stavu o délce až jedné minuty. Tato novinka je součástí nejnovějších aktualizací pro iOS i Android, které mají uživatelům poskytnout více flexibility a možností při sdílení svých momentů.

WhatsApp navyšuje časový limit pro hlasovou aktualizaci stavu

Dříve bylo možné prostřednictvím aktualizací stavu sdílet videa pouze o délce 30 sekund, což bylo pro mnohé uživatele omezující. V nedávné beta verzi WhatsApp pro iOS 24.10.10.74 a Android 2.24.7.6 byla tato délka prodloužena na jednu minutu. Tento krok umožňuje uživatelům sdílet delší a obsáhlejší videa a nyní se stejná změna týká i hlasových poznámek. Po instalaci nejnovějších aktualizací aplikace WhatsApp pro oba operační systémy mohou někteří uživatelé začít využívat možnost nahrávání a sdílení hlasových aktualizací stavu, které mohou trvat až jednu minutu. To znamená, že místo dosavadních omezení mohou uživatelé zaznamenat a sdílet své myšlenky, příběhy nebo jakékoli jiné sdělení bez nutnosti dělení do více nahrávek.

WA VOICE STATUS UPDATES 1 MINUTE DURATION FEATURE IOS 994x1766x

Zdroj: WABetaInfo

Na snímcích obrazovky je vidět, jak nová funkce vypadá v praxi. Uživatelé mohou nyní snadno nahrávat a sdílet delší hlasové poznámky přímo ze svého stavu, což zvyšuje interakci a poskytuje více možností pro komunikaci. Pro poslech těchto delších zpráv však může být nezbytné aktualizovat aplikaci na nejnovější verzi. Nová možnost nahrávání a odesílání hlasových poznámek o délce až jedné minuty je již k dispozici některým uživatelům, kteří mají nainstalovanou nejnovější aktualizaci aplikace WhatsApp z obchodu Google Play pro Android a z App Store pro iOS. WhatsApp plánuje tuto funkci v následujících dnech zpřístupnit postupně pro širší okruh uživatelů.

Zdroj: wabetainfo.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat