Aktuální únik přibližuje 3. generaci tabletu od Vivo

Aktuální únik přibližuje 3. generaci tabletu od Vivo
2024-05-20T18:00:30+02:00
• 20. 5. 2024

Zdroj: Vivo

Pouze pár měsíců uteklo od oznámení tabletu Pad 3 Pro a čínská společnost Vivo by měla pomalu finišovat s jeho základní variantou. Nejnovější únik od populárního „unikáře“ Digital Chat Station totiž přibližuje většinu klíčových specifikací. V každém případě by výrobce neměl rozhodně šetřit na výbavových prvcích, takže téměř jistě se dnešní přírůstek umístí ve vyšší patrech střední třídy.

Silný nadprůměr

Přední část má patřit 12,1palcovému LCD displej, který údajně bude dosahovat na 144Hz obnovovací frekvenci či rozlišení 2 800 x 1 968 pixelů. Šasi zevnitř vyplní čipová sada Snapdragon 8s Gen3 od Qualcommu. Tu doplní minimálně jedna paměťová konfigurace s 12GB operační pamětí RAM a 512GB interním úložištěm.

Vivo Pad 3 900x326x

Zdroj: Gizmochina

Celkovou výdrž udá článek baterie s kapacitou 10 000 mAh. Technologii urychlující dobití sice nikdo zatím nezmiňuje, ale její přítomnost je vysoce pravděpodobná. Zadní stranu zařízení obsadí jediný 8megapixelový objektiv fotoaparátu. Naopak vpředu najdete 5megapixelovou kamerku, která poslouží také k odemykání pomocí obličeje.

Díky známému korporátu BBK Electronics můžeme tento tablet ve vybraných koutech světa očekávat ještě pod druhým názvem iQOO Pad 2. Další podrobnosti bychom mohli znát už během následujících týdnů.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat