reklama

Xiaomi plánuje nový tablet Pad 7 Pro

Xiaomi plánuje nový tablet Pad 7 Pro
2024-01-07T19:35:04+01:00
• 7. 1. 2024

Xiaomi Pad 6 Pro | Zdroj: Xiaomi

1

Po vzoru loňské generace může podobný scénář potkat očekávaný model Xiaomi 14 Ultra a rovněž řadu Xiaomi Pad 7. Nicméně mezi širokou veřejnost se prozatímně dostávají pouze první specifikace tabletu Xiaomi Pad 7 Pro, kterého oproti předchůdci čeká několik příjemných vylepšení. Čínský producent s největší pravděpodobností přinese všechny novinky během letošního jara.

Naplní očekávání

Nejvyšší verze tabletu s přídomkem Pro by si měla vysloužit LCD panel o velikosti 10 palců, který bude dosahovat na 144Hz obnovovací frekvenci nebo rozlišení 2 367 x 1 480 pixelů. Za výkonnostní stránku se postaví ještě starý procesor Snapdragon 8 Gen 2 od Qualcommu. Dále k němu připojí až 12GB operační paměť RAM a 512GB interní úložiště. Opět nelze očekávat podporu paměťových microSD karet.

Dozadu chtějí nasadit dva objektivy fotoaparátu, kde minimálně jeden z nich nabídne maximální rozlišení 50 MPx. Výraznou aktualizací projde článek baterie včetně rychlosti dobíjení. Jeho velikost nově dosáhne na hranici 10 000 mAh a také se ukáže technologie rychlého 120W nabíjení. Softwarovou část zastoupí rozhraní HyperOS vycházející z operačního systému Android 14.

Součástí konstrukce budou i čtyři reproduktory pro kvalitní zvukový zážitek. K oficiálnímu oznámení by mohlo dojít během 2. čtvrtletí a navíc se hovoří o možném uvolnění v mezinárodním měřítku.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Martin Jeřábek

VIP 8. 1. 2024, 15:45

Takže bude menší než 6/Pro, dokonce sem četl že 7 Pro bude jediný model a pak až Max.
No hlavně Pro verze se má dostat i do EU spolu s Xiaomi 14 Ultra a Mix Fold 4.

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat