reklama

T-Mobile doplňuje vánoční nabídku

T-Mobile doplňuje vánoční nabídku
2023-11-27T15:00:32+01:00
• 27. 11. 2023

Zdroj: DALL·E 3

T-Mobile spustil svou vánoční kampaň trochu s předstihem, ale dnes zde máme pokračování. Kromě bonusů kolem hardwaru jsou zde i zajímavé akce pro předplacenkáře, a nejen to.

Vánoce u T-Mobile začínají trochu dřív, láká na slevy

Další várka bonusů

Jako první T-Mobile láká na možnost koupi dvou zařízení, přičemž právě druhé je jen za 1 Kč. Například si můžete koupit kombinaci Xiaomi 13T Pro a Redmi 12C, přičemž druhý mobil přijde na 1 Kč. Tarifní dotace se budou vztahovat na celé portfolio produktů Xiaomi, takže se nabízí i kombinace s Redmi 10 5G nebo Redmi Note 12 Pro 5G. K dispozici jsou i další podobné nabídky, například sluchátka za 1 Kč.

Už je více méně zvykem, že operátor nabízí adventní kalendář. Už od dnešního dne je k dispozici v aplikaci Můj T-Mobile. Nabídnou se i soutěže o vstupenky na únorový koncert Depeche Mode nebo zájezd do Disneylandu. Také se nabídnou v aplikaci lístky do kina nebo uvítací tóny.

„Adventní kalendář je u našich zákazníků velmi oblíbená součást aplikace Můj T-Mobile. Chceme je každý rok překvapit něčím novým, proto jsme se mu rozhodli dát trochu větší prostor a letos jsme ho spojili s naším zákaznickým programem Magenta Moments. Věříme, že z nabídky tematických týdnů si vybere opravdu každý, a zároveň jsem ráda, že jeden týden můžeme opět věnovat dobré věci v podobě charitativní sbírky,“ dodává Andrea Výborná, expert řízení digitálních kanálů v T-Mobile.

t mobile 1440x810x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Pokud si během prosince nebo ledna dobijete předplacenku minimálně za 300 Kč, tak se nabídne zdarma 15 GB FUP na 7 dní nebo bezplatné volání do sítě T-Mobile. Také se nabídne rozšíření Magenta Moments o další výhody.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat