reklama

Zpříjemněte si prázdninové dobrodružství díky speciální dotaci na dovolenou od společnosti BLUETTI komerční článek

Zpříjemněte si prázdninové dobrodružství díky speciální dotaci na dovolenou od společnosti BLUETTI [komerční článek]
2023-09-17T12:08:30+02:00
• 17. 9. 2023

V době, kdy vrcholí evropská cestovní sezóna, společnost BLUETTI s potěšením představuje program dotací na dovolenou šitý na míru neohroženým dobrodruhům, jako jste vy.

Solární souprava BLUETTI AC200P umocní sílu vaší dovolené

Není lepší příležitost, jak obohatit své cestovatelské eskapády, než s pomocí sady solárního generátoru BLUETTI AC200P, díky níž bude vaše cestování pohodlnější a komfortnější.

Objevování bezbřehých obzorů s BLUETTI AC200P

Představte si, že se vydáte na šestidenní cestu, aniž byste se museli starat o nabíjení svých zařízení nebo řešit obavy z vybití baterie. BLUETTI AC200P vás od těchto starostí osvobodí a umožní vám plně se ponořit do úchvatné krajiny a kulturních divů. Tento výkonný společník je 2000W/2000Wh napájecí stanice šitá na míru těm, kteří potřebují zdroj energie mimo dosah elektrické sítě během dovolené v kempu, na cestách nebo při dlouhých pěších výpravách do lesů.

Proč si pro své prázdninové dobrodružství vybrat BLUETTI AC200P?

Napájejte všechna svá zařízení na cestách

Díky robustní 2000Wh LiFePO4 baterii a účinnému 2000W měniči je AC200P dokonalou zásobárnou energie pro vaše smartphony, notebooky, fotoaparáty a dokonce i malé spotřebiče. Představte si, jak pohodlně můžete provozovat 70W autochladničku po dobu 20 hodin, 1150W kávovar po dobu 1,5 hodiny, 1100W elektrický gril po dobu 1,5 hodiny a 40W přístroj CPAP po dobu neuvěřitelných 30 až 40 hodin. Díky mnoha zásuvkám střídavého proudu, portům stejnosměrného proudu, portům USB a dvěma bezdrátovým nabíjecím podložkám pro snadné nabíjení se AC200P bez problémů přizpůsobí různým zařízením. Jeho 12V/25A zásuvka pro vozidla do terénu vám navíc poskytne energii pro napájení elektroniky v autě během cest.

bluetti1 1476x982x

Flexibilní dobíjení, míříte kamkoli

AC200P se může pochlubit důmyslnou konstrukcí, která usnadňuje nabíjení prakticky odkudkoli. je to prostřednictvím zásuvky střídavého proudu, solárních panelů, portu autozapalovače, generátorů nebo dokonce olověného akumulátoru, AC200P se přizpůsobí všem. Síťový adaptér o výkonu 400 W ji dokáže obnovit z prázdné na plnou přibližně za 5,5 6 hodin. Díky pozoruhodné kompatibilitě se solárními panely ji můžete spárovat s různými solárními panely, včetně skládacích panelů BLUETTI PV200, které dosahují maximálního výkonu 700 W pro plné dobití během 3,5 až 4 hodin. Obohaťte svůj zážitek z nabíjení tím, že prozkoumáte duální režimy nabíjení, kdy můžete využít 1200 W z duálního solárního zdroje (je vyžadován speciální DC Charging Enhancer), 1100 W z kombinace střídavého a solárního zdroje nebo 800 W ze dvou střídavých zdrojů. Tento zdroj vám umožní mít k dispozici udržitelnou a spolehlivou energii a zároveň zanechávat menší uhlíkovou stopu.

bluetti2 1480x978x

Kompaktní a odolný společník na cesty

AC200P je pečlivě vyroben tak, aby odolal prachu a stříkající vodě. Jeho LCD displej pohodlně zobrazuje informace o baterii, což vám pomůže sledovat spotřebu energie a odhadnout zbývající dobu provozu. Přestože váží pouhých 27,5 kg, je pozoruhodně kompaktní a zabudovaná madla pro snadnou přepravu a uložení v kufru vašeho vozidla. Ve spojení se zařízením BLUETTI PV200 se tato kombinace stává ztělesněním spolehlivého a snadno přenosného napájení. Model PV200 se pyšní monokrystalickými články s účinností 23,4 % a ze slunečního světla vyrábí 200 W energie. Je potažen materiálem ETFE a vybaven rozvodnou skříní s krytím IP65, aby vydržel i náročné cestování. Jeho skládací a přenosná konstrukce také usnadňuje skladování a přepravu.

Požádejte o dotaci na dovolenou, než se vydáte za dobrodružstvím

S kombinací AC200P a PV200 byste mohli odemknout možnost prozkoumávat vzdálené lokality, aniž byste se museli vzdát pohodlí moderního života. Vydejte se vstříc dobrodružství a zároveň si zajistěte napájení svých zařízení a spotřebičů. Chcete-li využít tuto časově omezenou příležitost, navštivte webové stránky BLUETTI na adrese https://www.bluettipower.eu/pages/bluetti-ac200p-promotion a postupujte podle uvedených kroků, abyste si zajistili balíček AC200P+3*PV200. Zásoby jsou omezené, proto jednejte rychle, abyste si zajistili elektrizující a nezapomenutelnou evropskou cestu.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat