reklama

VsechnoAI.cz: Češi vytvořili web, který vás zavede do světa AI

VsechnoAI.cz: Češi vytvořili web, který vás zavede do světa AI
2023-05-13T17:12:52+02:00
• 12. 5. 2023

Zdroj: Dotekomanie.cz

Umělá inteligence (AI) je oblast zabývající se vývojem systémů, které jsou schopny učit se a rozhodovat na základě dat. AI má obrovský potenciál změnit způsoby, jakými žijeme, pracujeme a komunikujeme s ostatními.

Jedním z nejzajímavějších aspektů AI je její schopnost rozpoznávat obrazy a zvuky a učit se z nich. Díky této technologii mohou systémy rozpoznávat tváře, překládat jazyky, a dokonce i rozpoznávat náladu z textu. To má potenciál změnit mnoho oblastí, jako jsou například zdravotnictví, doprava a výroba.

Dalším zajímavým aspektem AI je její schopnost učit se a zlepšovat své schopnosti s minimálním lidským zásahem. Pokud je systém správně navržen, může se učit z velkého množství dat a postupně se stávat stále chytřejším a efektivnějším. To znamená, že systémy s AI mohou řešit složité problémy, které jsou pro lidi příliš obtížné nebo časově náročné.

V současné době se AI používá v mnoha odvětvích, jako jsou například obchod, finance, zdravotnictví a výroba. V obchodě se AI používá pro personalizaci zákaznických zkušeností a zlepšení predikce poptávky. V zdravotnictví se pro změnu AI používá pro diagnostiku a léčbu různých onemocnění, což může výrazně zlepšit kvalitu péče do budoucna.

VsechnoAI.cz: AI nástroje na jednom místě

Existuje nespočet AI nástrojů, ovšem většina lidí zná pouze ChatGPT. Omezit své znalosti pouze na jeden nástroj může být v budoucnu šibeničné. Existuje ale způsob, kterým ušetříte svůj čas bádáním a hlavně budete mít vše na jednom místě.

VsechnoAI.cz VsechnoAI.cz

Zdroj: Dotekomanie.cz

Čeští nadšenci – za vývoj Matěj Kunc, za design Ondřej Hubálek a za marketing Gedeon Drapák – vytvořili velmi jednoduchý a přívětivý web vsechnoai.cz. Jak samotný název napovídá, jedná se o server zaměřující se vyloženě na AI nástroje.

Na stránkách VšechnoAI.cz se můžete těšit na články, tutoriály, videa a mnoho dalšího. Zkrátka vše, co potřebujete vědět o umělé inteligenci z teoretického i praktického pohledu. A to nejenom pro laiky, ale i pro pokročilé. Navíc, na VšechnoAI.cz najdete také nejnovější trendy a novinky z AI oblasti. Pokud chcete být neustále up-to-date, doporučuji se na web podívat.

VsechnoAI.cz VsechnoAI.cz

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nabízí se tu i spousta možností pro studenty a profesionály, kteří chtějí své znalosti dále rozvíjet – kurzy a workshopy. A co je nejlepší, na VšechnoAI.cz můžete najít také praktické nástroje a aplikace, které vám pomohou vytvořit vlastní projekty v oblasti umělé inteligence.

Práci českých nadšenců můžete sledovat i na sociálních sítích:

Zdroj: VsechnoAI.cz

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat